Jump to content
BulForum.com

tv i fm-tuner


Recommended Posts

Video Shuttle II.z sum s takava i sum mnogo dovolen.Kartinata e idealna.Radioto mnogo ne go polzvam.Gadnoto e 4e za tva radio ima nqkva dulga antena,.Mnogo gadna antena.No ti preporu4vam toq TV tuner.

Link to comment
Share on other sites

AverMedia е по-добре, един приятел смени Cronos-а с Aver и е много щастлив.

Аз имам Pinnacle, но не ти го препоръчвам, много е скъп и това не е единствения му недостатък.

Link to comment
Share on other sites

VooDooMaN,kakav e modela na tvoq Pixelview,ima li timer za zapisvane?koi modeli imat takav,da moga da is zapisvam kogato ne sam si v ka6ti?

това е функция на софтуера, не на тунера

VooDooMaN, след като е доволен от неговия, най-вероятно не ползва оригиналния софтуер, който е много зле, например не може да си пренареждаш каналите

Link to comment
Share on other sites

Да, много е зле PixelView Station. Някой път като гледам без да записвам направо ми лази по нервите, а иначе си записвам с Virtual Dub която си е доста доволна

Link to comment
Share on other sites

hora nqkoi da e imal ne6to na Pinnacle i ako mi kaje 4e ne e hubav zna4e lyje tova za men sa nai dobrite daje i evtinkite sy6to sa s otli4no ka4estvo :rolleyes:

Аз имам, казал съм вече. Модела е PCTV Pro, този със FM и Stereo. Недостатъци не липсват. Не се поддържа от повечето third-party software, само с оригиналния и с DScaler бачка. Драйверите на са обновявани от векове. Като ги инсталираш на Win2003 и казват че не намират Pinnacle тунер, почти на магия тръгнаха. Сега ме е страх да преинсталирам, че незнам после колко дни ще ми трябват да го подкарам пак.

Освен това, конкретно моя има един дразнещ шум в звука. Естествено това не може да се нарече проблем на Pinnacle тунерите като цяло, но от друга страна пък не може да намали раздразнението и разочарованието ми - все пак къде останаха прословутата немска качествена изработка и тем подобни bullshits (на платката пише че е assembled in Germany).

Link to comment
Share on other sites

nqkoi ima li mnenie za TVтунер PixelView PlayTV ULTRA?DScaler moje li da mu se instalira?

Най-добре ако може да ти го пуснат пред теб да ти демонстрират качеството и ако те удовлетворява го вземи. Защото скоро купувах PC на едни роднини и им взех Pixelview с remote, FM, stereo - не съм сигурен за модела - на някои честоти вади едни гадни черти и пука яко и не може да се гледа въобще. Но има и добри бройки. Ако не е нещо проверено като Pinnacle най-добре try before buy.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре ако може да ти го пуснат пред теб да ти демонстрират качеството и ако те удовлетворява го вземи. Защото скоро купувах PC на едни роднини и им взех Pixelview с remote, FM, stereo - не съм сигурен за модела - на някои честоти вади едни гадни черти и пука яко и не може да се гледа въобще. Но има и добри бройки. Ако не е нещо проверено като Pinnacle най-добре try before buy.

slu4aino rodninite ti da sa super mnogo qko nedovolnio ot nego i dali se prodava:)))))))

Link to comment
Share on other sites

slu4aino rodninite ti da sa super mnogo qko nedovolnio ot nego i dali se prodava:)))))))

Те са халхабери и им харесва. Не смея да им кажа, че може и по-добре, щото аз го избирах :) .

Link to comment
Share on other sites

moje da

 

no nqkoi da mi kaze kak se puska zvuka na dscaler stoto pri meneste da vurvi s zvuk

И при мен имаше подобен проблем. Не си си настроил картата правилно. Тъй като моят модел PixelView 848 го нямаше първо пробвах с PixelView Playtv 878 и не стана, след това обаче с PixelView Playtv Pro тръгна. През DShow на capture-а вървеше и в двата случая, но не е много удачно. Deinterlacing-ът на Dscaler е страшен. Побърникай настройките и ще се зарадваш доста :). Аз си играх час и нещо и разбрах основните хави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...