Jump to content
BulForum.com

Здрач над Ендивал


groover

Recommended Posts

бях 5, 6, 7 Б. сега съм 9-и!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Az bqh G. Samo G. A blowcow D. :woot

Samo 4e ot B po4ti nikoi ne poznavam.

 

P.S. Bili sme v edin viposk. Az sam 88 i sam s nqkolko meseza po-golqm ot teb.

Link to comment
Share on other sites

няма как да не се познаваме, бе! аз съм Тодор. бях един клас с Нено, Васил , Гошо, Здравко(дългия)..... !Чобана!

Link to comment
Share on other sites

Знаем се явно стари пушки сме от райната ;)

сичките се знаехме.Последно момчета каде и кога и от колко сори но не съм чел по нагоре много ми се спинка :( пък и за някфо пиле, кфо ще ядем ? :pirate

Link to comment
Share on other sites

та, минчо, срещата последно се уговорихме да е в 16 часа в събота на чешмата преди фонтаните (тази с многото чучури)! ако не се сещаш - питай! ще сме около 5-6 човека! може пък и да се уговорим нещо. донесете ако имате някакви книги на ролеви игри. аз ще взема "Здрач над Eндивал"

Link to comment
Share on other sites

та, минчо, срещата последно се уговорихме да е в  16 часа в събота на чешмата преди фонтаните (тази с многото чучури)! ако не се сещаш - питай! ще сме около 5-6 човека! може пък и да се уговорим нещо. донесете ако имате някакви книги на ролеви игри. аз ще взема "Здрач над Eндивал"

Аз от ролеви игри не разбирам, но мога да ви донеса втората заст на Здрач над Ендивал-Домът на Хаоса(нещо такова май беше) :lol: :lol: .Така че ако искате казвайте.Все пак не е късно да се науча :P

Link to comment
Share on other sites

разбира се, че можеш да дойдеш! всеки на когото му е интересно нека дойде! кво да не мислиш, че аз съм някакъв луд майстор - не просто ми се играе! идвайте бе, да станем повечко!

Link to comment
Share on other sites

Nqma6, problemi. :lol: Sabrahme se hora. Samo 4e az imam samo Endival i to parvata 4ast. Taka 4e sam malko zakasal. Ima i edin malak brablem, brat mi VEDi, moze i da ne doide 6oto e pod karantina do sabota. :cry :cry Be6e bolen ot 6arka :cry . To parvo az bqh. Ama sq. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Айде пак да се съберем! Тоя път да отидем всички!

P.S. Сори че не дойдох, обаче шаркат никой не щади! :sick

Link to comment
Share on other sites

малко ме е срам да пиша в темата, защото много ви прецаках! уж аз организирам нещата, пък не дойдох! мани бе, гомнар отвсякъде! озвинявайте. хайде този път наистина да се съберем всички! аз предлагам за неделя по обяд.

Link to comment
Share on other sites

Здрасти на всички . По това което разбрах до сега е че ви се играе ДнД а може и Ендивал . Имам едно предложение за вас , ако искате да ви заведа до тъй наречения "КЛУБ" за ролеви игри , MTG , LOTR и др. Там гарантирам че ще ви се обясни абсолютно всичко което е свързано с ролеви игри и т.н.

 

Ето каде се намира и самия клуб http://www.paladium-games.com/viewimg.php?id=117&pic_id=45

Link to comment
Share on other sites

1) Pove4eto ili polovinata znaem kak se igrae RPG. ;)

2) Toq klub u4at igra s karti ;)

3) Pro4eti tzqlata tema ;)

Link to comment
Share on other sites

аз предлагам за неделя по обяд.

Kek 6te e sled obqd po se6toto vreme? :confused

Link to comment
Share on other sites

нямате проблеми, този път аз нямам думата, прецаках ви и сега ще мълча. каквото кажете, това ще е! аз ще дойда дано и вие дойдете.

Link to comment
Share on other sites

нямаш проблеми. вторник от от 1 часа на същото място както миналия път! навити?

Link to comment
Share on other sites

Веди знам какво учат и какво не учат там защото аз лично си ходя там и познавам всички. Много добре знам че могат да те научат на днд или ендъвал а работата с картите си е само като комерсялизаця

Link to comment
Share on other sites

Sorry togava! :lol: Oba4e sami 6ta se u4im! Ako iska6 i ti ela! :ph34r:

P.S. Sorry 4e pak smenqm vremeto! Oba4e stava li na 25 ot 16:00-30

Mnogo sorry!

Link to comment
Share on other sites

дайте за 16, че всеки си има и друга работа след това.

Link to comment
Share on other sites

ако си наистина заинтересован ще прочетеш цялата тема - там пише всичко!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...