Jump to content
BulForum.com

Кутия за пц


Recommended Posts

АТ АТХ ? Щото АТ-та без захранване имам да те целя от тук до у вас с тях  :punk

Стига да може да се сложи mATX дъно и захранване става. Иначе има ли някакво значение относно самата кутия дали е AT / ATX?

Link to comment
Share on other sites

Стига да може да се сложи mATX дъно и захранване става. Иначе има ли някакво значение относно самата кутия дали е AT / ATX?

Da ima znachenie :) ne naprazno KILERINCHO te popita kakva tyrsish ;) Vyv AT kutia mojesh da slojish mATX dyno samo ako izrejesh noseshtata shina i zahranvaneto go postavish otvyn na kutiata :P I pak nesym ubeden che shte stane.

Link to comment
Share on other sites

Sorry

ако имах флопи щях да ти я дам - ама нямам.

А само кутията мога да ти я дам но поне 15 лв.

(нямаше да ги продавам ама ми трябват парички, а само захранване трудно ше продам)

ако решиш 098/692513

Link to comment
Share on other sites

Zmeikov ако искаш дай си дъното и захранването да ти ги сложа в АТ-то. Мисля че няма да има проблем да го направя. Ако искаш обади ми се да се разберем на 098/513924 търсиш Весо.

Link to comment
Share on other sites

Zmeikov ако искаш дай си дъното и захранването да ти ги сложа в АТ-то. Мисля че няма да има проблем да го направя. Ако искаш обади ми се да се разберем на 098/513924 търсиш Весо.

Днеска пробвах с една AT и се оказа че не става. Кутията е много ниска и не се побира платката а тя е mATX. Не достигат 2 3 см. Мислиш че може иначе?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...