Jump to content
BulForum.com

kajete kak da nakaram racete da rastat !


DR_BoMBa

Recommended Posts

dr_bomba всеки си има група която му върви наи-мнохо.на мен примерно ми беше рамото.и гърба също.прави само основни упражнения за ръце и ги прави бавно.колкото по-бавно толкова по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Аз за ръце правя в първия ден от седмицата 4 упражнения за трицепс и 3 за бицепс ето тренировката, която според човека който я направи е концентрирана върхи ръцете (той е професионалист) ми:

 

1 Бутане за трицепс от лег 4х 8-10-10-10

2 Френско вдигане от лег с дъмбели 4х 8-10-10-10

3 Френско вдигане с една ръка от седеж 4х 10-10-10-10

4 Бутане на скрипец за трицепс 3х8-10-10

5 Сгъване с щанга от стоеж 4х8-10-10-10

6 Скотово сгъване от 90 градуса с дъмбел 4х8-10-10-10

7 Концентрирано сгъване с дъмбел от седеж 4х8-10-10-10

Той е професионалист,ти не... ;)

Link to comment
Share on other sites

ae hora taka e ima zna4enie koe kak se pravi sega si napravih edni mn qki dampeli za vka6ti no se pritesnqvam da ne gi prenatovarq racete imam predvid 4e mn 4esto vzeh da gi pravq i za sega ok dobre naduvat se :dry: no pak mi e edno v glavata za tova pretrenirane tcccc....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
абе пич заеби ги теа "ДАМПЕЛИ" земи са запиши на някъв курс по български език .......

 

Може от бутилки от Дампъл да си ги е направил момчето, що го базикате :P :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

"ГЛАВИАТУРА" ... брейййй да взема да се обдя на БАН да я запишат новата дума за следващя правописен речник ... май наистина не ти трябват "ДАМПЕЛИ" а малко учене на родия език ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

"ГЛАВИАТУРА" ... брейййй да взема да се обдя на БАН да я запишат новата дума за следващя правописен речник ... май наистина не ти трябват "ДАМПЕЛИ" а малко учене на родия език ...

 

темата беше предполагам за ръцете на момчето . Не съм чел всичко което сте писали мили ми съфорумници , така че ще си изпея песента . Братле 80% от ръцете е ген 20 % е здрави тренировки и хранене аз лично откакто тренирам ръцете ми растат , просто пробвай да сменяш упражненията не надхвърляй 4 серии даже може и по 3 тренирай ги тежко с малки почивки и разнообразявай прави пирамиди тренирай до отказ и резултата съм сигурен , че ще дойде миналата година си втълпих , че задната глава на трицепса ми няма да порасне никога и след като буквално и ебах майката с френско и много много тежки лежанки резултата дойде !

Link to comment
Share on other sites

Абе точно за ръцете не е 80% ген със сигурност... Това може да се каже по-скоро за предмишницата, въпреки че и тя може да порастне драстично с правилно фокусиране, за прасеца вече наистина има много голямо значение гена

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...