Jump to content
BulForum.com

проблем с паролата


malin

Recommended Posts

последните няколко пъти не мога да се логна , регистрирам ново име и на следващото влизане дава грешка така регистрирах няколко имена и пак не мога да влезна . направо незнам какво да права , може ли някой да ми каже какво става и къде е грешката . а с форума нямам проблем .

Link to comment
Share on other sites

нещо се оправиха нещата , ще провера някой от администраторите да не ми е писал щото надали са се оправили от самосебеси , мерси .

Link to comment
Share on other sites

пак се скапа нещо , вирус ли съм хванал кво ставане мога да разбера .

 

нещо се оправиха нещата , ще провера някой от администраторите да не ми е писал щото надали са се оправили от самосебеси , мерси .
Link to comment
Share on other sites

пробвах и с опера не става , не знам и как да се обърна към админите да видят нещата ,че явно нещо става поне да знам къде е проблема .

Link to comment
Share on other sites

Хора помогнете!Имам същия проблем!Не мога да си влезна в потвърдения ми акаунт!Пробвах с кукитата, пробвах да потвърдя наново, при което ми показа, че страницата не съществува, пробвах да направя нов акаунт но нищо!И накрая пробвах да прата нова парола, при което ми изписа, че не намира такъв Е-майл!Някакви предложения?!

Link to comment
Share on other sites

E аз не успявам, въобще не ми е регистрирало мейла :(

 

 

Ми...виж!Аз преди да регна нов акаунт си изтрих наново кукитата!Иии.. всичко стана от раз!Пробвай... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...