Jump to content
BulForum.com

МУ


Recommended Posts

ем аде да видим , колко сме студентите в МУ-то :)

 

аз сега съм първи курс , и супер мн ме впечетлиха първите упражнения днес

 

особено анатомията сега сме само с разни кости и ще става още по яко ... след месец се почват краката и ръцете :)

Link to comment
Share on other sites

хеййй я чакай нали днес нямахме анатомия ???

или поне стоматолозите нямахме ама никой незнае защо на вас от колко часа ви беше?

Link to comment
Share on other sites

бяхме на упражнения по анатомия , по обед някъде бяха :)

 

упражнения по химия имахте ли ? или биология ?

Link to comment
Share on other sites

абе ай да се видим да се запознаем де :D

Link to comment
Share on other sites

ем айде :)

 

то със стоматолози , се засичаме постоянно ... ама трябва да си съгласуваме програмите , че да го измислим :)

 

в краен случай на медицинското парти някой четвъртък ;)

Link to comment
Share on other sites

Здр скъпи първокурсници и аз сам във МУ ама съм малко по голям !!!!!!

хихиххих само трети курс ама сте се видим мойе би като си избирате безотговорник на курса!!!!Пак малко по касно сте усетите каде наистина сте влезли!!!!!!!!!

П.с на някой да му преподава д-р Мулетаров

Link to comment
Share on other sites

трябва да изберем някой от нас за отговорник на курса , така ли ?

 

защото си имаме курсов отгoворник , но е някаква преподавателка ...

 

 

мулетаров , май предава на 9та група :) ако води анатомия упражнения , значи е така :)

 

ако е по друго преподавател , се бъркам :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Почти еднакви все пак има разлики за фармация спрямо другите са доста по големи ама преместването става и не е толкова трудно,за медицина и стоматология знам със сигурност ама за фармация не защото тя е нова специалност .За по голяма сигурност питай в учебен отдел там ще ти обяснят.

относно курсовия отговорник това се отнася за студентски съвет а тази дскалка :P : ви е курсов ръководител(тя сте ви помага в началото за датите на изпитите и някви др вапроси ).Спокойно като му дойде времето ще ви се каже!!!!

Но все пак добре е да сте на ясно дали някой иска или не като се поопознаете ще решите кои двама от вас един от първи и един от втори поток ,да ви представляват.

 

трябва да изберем някой от нас за отговорник на курса , така ли ?

 

защото си имаме курсов отгoворник , но е някаква преподавателка ...

мулетаров , май предава на 9та група :) ако води анатомия упражнения , значи е така :)

 

ако е по друго преподавател , се бъркам :wacko: :wacko:

той е много готин в смисал доста ще ги мъчи ама то е за добре да свикват хахахахаа

Link to comment
Share on other sites

трябва да изберем някой от нас за отговорник на курса , така ли ?

 

защото си имаме курсов отгoворник , но е някаква преподавателка ...

мулетаров , май предава на 9та група :) ако води анатомия упражнения , значи е така :)

 

ако е по друго преподавател , се бъркам :wacko: :wacko:

ти познаваш ли някой от стоматологията втори поток?

Link to comment
Share on other sites

ем айде :)

 

то със стоматолози , се засичаме постоянно ... ама трябва да си съгласуваме програмите , че да го измислим :)

 

в краен случай на медицинското парти някой четвъртък ;)

Кво е тва медицинско парти?

Link to comment
Share on other sites

:D

 

тва в инфинити :P

много е удобно , особено за корните курсове , който нямат нищо в петък :)

btw. и ние няма да учим в петък от 2рия семестър :)

 

от стоматолозите познавам мн мн мн хора :) само трябва да ги разпитам кой кой поток е :)

Link to comment
Share on other sites

радвайте се сега, защото като станете трети курс ще сте от 7:30 до 16 30!!!!

но без петък тогава от 7:30 само до 14:30!! :punk :hump:

Link to comment
Share on other sites

ама секи ден ли тва?

Link to comment
Share on other sites

ама секи ден ли тва?

всеки ден от понеделник до петък ,то това е защото и втори курс е лесна програмата даже ,твърде лесна

ама сега ни го връщат!!!

А да един съвет ако имате някви факултативни предмети запишете се поне на един,особено на мед.сексология , много е яко!!!

:woot :D :P

Link to comment
Share on other sites

ама те ли ще ни питат или ние трябва сами да ходим да се записваме някъде?

Link to comment
Share on other sites

проверяваш в учебен отдел и там ти казват дали има и ако има какви са после отиваш до съответната катедра там се записваш(по принцип изнасят информация на таблото в учебен отдел дали има ,ама по хубаво ти си питай там при тях).

Как сте след първият досег с труповете,интересно е нали?>???

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

проверяваш в учебен отдел и там ти казват дали има и ако има какви са после отиваш до съответната катедра там се записваш(по принцип изнасят информация на таблото в учебен отдел дали има ,ама по хубаво ти си питай там при тях).

Как сте след първият досег с труповете,интересно е нали?>???

:laughing:

ми утре имаме упражнение по анатомия ще видим как е...ама тва задължително ли е да се записваме?

Link to comment
Share on other sites

не но е хубаво сега събирате кредити макар и още само ей така без реален смисъл по-нататък те ще почнат да трябват,когато системата заработи реално пък и още една шестица никога не е излишна особено ако гониш стипендия! Е ако си със 6"00 не ти тряя ама се пак хиххихихих!!!!!!!!!

Иначе тези факултативи не са задължителни затва се казват СВОБОДНО избираеми,ама е забавно аз бях на сексология и беше добре се пак имам тапия за сексолог първо нивоооооооооо ей!!!!Не е шега работа :P :hump: :notify:

Link to comment
Share on other sites

вярно ли е че , семестър изкаран с еразмус в др. държава , не се признават изпитите ? взети там

Link to comment
Share on other sites

виж сега не е точно така ,но ,гадно нали има"но", то зависи много от програмата по която там ще се готвиш най-сигурно има си отдел който се занимава само с това мисля че беше на втория етаж на учебен отдел и там питаш.Има една организация на студентите медици която също прави такива фокуси,като ти отиваш а друг идва тук от държавата където си решил да ходиш!!!Важното е че това е жъзможно и не е чак толкова трудно.А за тази организация като иам събрание има обяви или те трябва да ви се изрекламират ама тряя време все пак годината не е почнала още!!!и както се казва всичко с времето! :read: ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...