Jump to content
BulForum.com

Продавам MP4-ка Diva FX-92


Recommended Posts

Сравнително запазен е. Има няколко драскотинки, не е като чисто нов. Пълен комплект със чифт стерео слушалки, зарядно, USB кабел и диск със софтуер. Има 1 проблем с батерията, която не е много добра и държи около 1-2 денa, но смятам, че ще можете да си я смените, защото не е нищо особенно. Отваряте капачето отзад махате я и слагате новата. Вместо да ви обяснявам какво има вижте ТУК.Паметта и е 512 MB, а не както беше дадено в описанието 1 GB. Ето и актуални снимки:

 

DSCI0583.jpg

 

DSCI0584.jpg

 

DSCI0585.jpg

 

DSCI0586.jpg

 

DSCI0587.jpg

 

DSCI0589.jpg

 

Цената е 100 лв. Подлежи и на коментар!

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес, но би ли дал малко повече информация :)

Погледнах сайта.. там пише:

 

o Поддържани формати: MP3 и WMA

 

След като е MP4 player, предполагам чете и mp4-ки.. което ме навежда на мисълта че инфото в сайта ен е пълно. Пробвал ли си го дали чете VBR mp3-та, какво и OGG формат? Също така, какъв е максималния размер на картата?

 

btw, тоя сайт си противоречи.. горе пише че е 512Mb, долу пише 1Gb..

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес, но би ли дал малко повече информация :)

Погледнах сайта.. там пише:

 

o Поддържани формати: MP3 и WMA

 

След като е MP4 player, предполагам чете и mp4-ки.. което ме навежда на мисълта че инфото в сайта ен е пълно. Пробвал ли си го дали чете VBR mp3-та, какво и OGG формат? Също така, какъв е максималния размер на картата?

 

btw, тоя сайт си противоречи.. горе пише че е 512Mb, долу пише 1Gb..

Не е задължително....това е същото, както когато на едни тонколонки за компютър ти напишат, че са с мощност 1000W....маркетингов трик. :P

А иначе чете видео, но в ASF формат...и доколкото знам вградената му памет е 512 Mb, а има слот за SD/MMC до 1 Gb.

Между другото нямам такъв, но ми се върти в главата, че някъде бях чел за този модел, че наистина чете MPEG4...ако е така, значи просто са пропуснали да го пишат в сайта. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като не мога да ви кажа всичко за него пуснах линка където уж трябва да са описали всичко, но явно не са се справили както трябва. Вградената памет е 512 MB има и слот за SD/MMC карта, коет м/д е много удобно. Слагал съм му карта 1 GB и няма никакъв пролем нито лагва нито нищо. Музиката си слагаш mp3-ки и не се притесняваш. Що се отнася до видео форматите недей мисли за някви avi-та или mp4-ки! Във диска със софтуер си има конвертор, който си свършва работата със конвертирането във ASF формат и пикселите. Дисплея е изключително удобен за гледане на видео, защото е доста голям. Диагонала е 10 см. Чете и картинки. Препоръчително е да са във формат 1024х768 и да са JPG, но и за картинките си има конвертор :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

..леко са объркани :bgrin:

В заглавието на обявата пише "Продавам MP4-ка Diva FX-92" а в предния си post май казваш че не е mp4 :blink:

Мисля си по варианта да си взема player + ефтин телефон, или скъп телефон със вграден player.. още не съм го измислил - който даде по добра оферта печели :love

Link to comment
Share on other sites

..леко са объркани :bgrin:

В заглавието на обявата пише "Продавам MP4-ка Diva FX-92" а в предния си post май казваш че не е mp4 :blink:

Мисля си по варианта да си взема player + ефтин телефон, или скъп телефон със вграден player.. още не съм го измислил - който даде по добра оферта печели :love

Единственото, което не мога да разбера е какво те притеснява в плеъра? :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...