Jump to content
BulForum.com

Kubuntu


Recommended Posts

Kubuntu 7.04 (Feisty Fawn)

Picture%20001.jpg Picture%20002.jpg Picture%20003.jpg

Picture%20004.jpg Picture%20005.jpg Picture%20006.jpg

Кажете дали сте доволни от това дистро и какви му са недостатъците предимствата пред убунту или други дистро !

Аз си поръчах това ЦД безплатно и много повече ми хареса как е устроено дистрото с кде и доста добре върви !

Незнам вие какво мислите за него за това пускам темата !

Видях , че това дистро си няма тема и реших да пусна едно за всички юзъри на дистрото ... споделяйте бъгове/решения и прочие !

Link to comment
Share on other sites

е, аз доколкото знам кубунту е убунту с кде :bgrin: т.е. разлика с убунту е само в това кде, което ако имаш убунту можеш да си сложиш впоследствие.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не намирам KDE за привлекателна графична среда от гледна точка на ефективност. Признавам че преди години ми харесваше, но след като пробвах GNOME - не бих го заменил с нищо :)

 

P.S: Интересно как ли ще изглежда финалната версия на KDE4 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не съм се заглеждал по кубунту много , но и на мен убунту повече ми хареса !

Обаче какво да направя , искам да имам всичките просто !

Иначе с кде е много по-атрактивно , а незнам защо убунту ми хареса повече ... явно защото работих първо с него преди време !

п.п. Абе кубунту си радва окото и го препоръчвам ако искате да гледате шаренко за разлика от убунту и това е основното нещо за което си го поръчах .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...