Jump to content
BulForum.com

Тренировки по Бреак


Storm

Recommended Posts

Здравейте от доста време обмислях вариант в който да съм в друга зала и да водя тренировки(не казвам че ще съм ваш тренъор а просто човек,който ще ви обяснява как се правят нещата демек инструктор)от 5 години се занимвам и мисля,че има какво да ви покажа и какво да ви науча.

Ако се заинтересовани просто ми пишете лично или 0887863033 звъннете и ще се разберем

 

Залата е голяма и има място за всички ;) надявмм се да има хора....

 

извинявам се ако е излишен спам тази тема...(видях че има други)

Link to comment
Share on other sites

Къде е тази зала бе приятелю и какъв и е наема. Също така кога е свободна. Дай малко информация, че и на мен ми трябва зала за танци. Може да измислим нещо ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"ПИШИ" ако имаш нещо да ми кажеш тъпа кифло ми го кажи на битка 1в1 където кажеш със камера и снимане и качване в интернет... няма к'во да ми кажеш освен слушай кво се пее...

ако някой се интересува да заповяда понеделник сряда и петък от 7:30 пред съединение....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
"ПИШИ" ако имаш нещо да ми кажеш тъпа кифло ми го кажи на битка 1в1 където кажеш със камера и снимане и качване в интернет... няма к'во да ми кажеш освен слушай кво се пее...

ако някой се интересува да заповяда понеделник сряда и петък от 7:30 пред съединение....

 

 

Не хапи ръката която те е хранила!!! ( Стара поговорка )

 

Неискам 1в1 то се видя в Гепи кой се изложи и само едно нещо искам да ти кажа това не е злопаметен танц ,a това е красив танц и когато излезнеш на сцена трябва да покажеш на хората чистотата в елементите и да си кажат еххх това е много красиво искам и аз да го науча ,а не да паднеш по гръб или да напраши нещо което не си сигорен, че ще го направиш или да викаш на сцената глупости , тогава хората си правят лошо мнение и за танца и за теб !!!

 

Радвам се че правиш тренкировки, защото се развиваме повече и повече ,стават две зали какво по-хубаво от това ...

 

Успех , МИР / Любов ;)

Link to comment
Share on other sites

Пиши се Брейк ,а не Бреак или на КИРИЛИЦА го напиши или на ЛАТИНЕЦ (инструкторe)

 

И докато сме на тази тема, пише се ПИШЕ, не ПИШИ! Не всички думи се пишат както ги произнасяш! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...