Jump to content
BulForum.com

Electronic Music Upload


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

xovec nikoi ne te zadurja priqtel...ne kachvai shtom se mislish za neshto poveche ot nas obiknovenite uploaderi tegli i tva e nikoi nikogo ne zadaljava

ako ne ti e qsno vse pak ti kazvam

v direktoriqta /mp3/ na ftp-to se kacvhat SAMO celi albumi ili kompilaci oficialni releasnati...ti da si krastish kompilaciq ne moje

 

pravi se taka: Ime.Na.Izpulnitel.-.Ime.Na.Album.(godina) ako tva deto go kachvash ne e po tozi nachin no vse pak iskash da go kachish go kachi v *TEMP papkata no vse pak..pravi kakvoto iskash ...

Link to comment
Share on other sites

Обаче много ма кефат тия хора. Едни викат няма чалга, други викат има само чалга :) С електронната музика и другите стилове е същото. Яко, какво да ви кажа, а ако знаехте какво искате щеше да е много хубаво, но засега работата си остава трагикомична, а за нас си оставете едни *********

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dva novi Uplifting Albuma ot men

 

Tayfoon.-.The.End.Of.The.Road.I

 

i vtorata chast

 

Tayfoon.-.The.End.Of.The.Road.II

 

Kachestven Uplifting...cenitelite da si go svalqt zadaljitelno ne znam kakvo poveche da napisha za tazi muzika svalete si go i chuite nqma da sujelqvate no samo ako shte ceniteli na upliftinga v protiven sluchai shte se chudite kvo po dqvolite e tva "dumkalo"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hi.

 

Eto, 4e o6te edin novobranec (novobranec tuk, ama veteran na drugi mesta) Vi pi6e. Smiatam da vi spestia vulgarnia re4nik ot men, tui kato se na4etox na gluposti ob6to vzeto. Smitam, 4e administratorite sa si v pulnoto pravo - triabva da ima red pri uploadinga.

 

I az kato edin novobranec pooburkax tui unui v pravilata. Ka4ix niakolko albuma na Hallucinogen na edno miasto, za6toto ne biaxa organizirani v albumi, kogato gi svaliax (Sorry) Gre6no li e tova.

 

I o6te iskam da pitam nepremenno li triabva da se opomenava vuv foruma, kogato ka4a ne6to!?

 

Ina4e mnogo se kefia na xorata, koito slu6at elektornen avangard, radvam se, 4e Vi ima... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ami znachi da ti obqsna ako primerno imash pesni ot nqkoi album da rechen na hallucinogen samoche ti lipsva nqkoq mojeshda kachish parchetata v papkata @TEMP v ftp-to Ne e zadaljitelno da postvash vseki put...ama nqma da e losho da kajesh kakto az po 1-2 dumi za albuma ako ti se zanimava razbira se.Az ti zatvorih temite nqma smisal da puskash otdelna tema za vseki kachen album ako iskash postvai tuka...kakto kazah fen sum na Simon Posfor osobeno zashtoto e muzikant sviril e na kitara dulgi godini i ne e kakto povecheto si mislat prosto nqkoi koito ne razbira ot muzika i natiska klavishite na sintezatora na zula...ako ima neshto neqsno za uploada /mnogo mi se spi sigurno sum propusnal neshto da kaja sorry za koeto/ moje da go obsudim tuka

 

P.S Hallucinogen ne se li vodi Trance...zashtoto na simoncho mu vikat "the father of the germany trance" ?

 

Ako nqkoi ne e slushal predi hallucinogen parcheto 5D shte e edno dobro vuvejdane v perfektnosta na muzikata na Simon Posfort...stranna kompilaciq ne bqh slushal bavni parcheta na hallucinogen prisushti na Aural Planet ili Infected Mushroom naprimer ma qvno sum dopusnal greshkata...Dosta idealni sa za relax kolkoto i stranno da zvuchi napravo se razvamzvam kato slusham v momenta za 5-6ti put parcheto 5D napomnq mi za predi 3-4 godini kogato chuh za sefte L.S.D na hallucinogen i dosta vreme karah na trance osobenno na negoviqt.Egati...qko nostalgiq :P Smqtah da lqgam no shte izlusham pone oshte 10tina parcala da polucha dusheven orgazam

Link to comment
Share on other sites

ZGAN, mnogo si to4en. Samo taka ;)

 

Ma kvo da se pravi takiva sme si electronnite maniaci, to4ni kato generiranata muzika, koiato slu6ame - nito edin fal6if ton, nito harmonik po-malko ili pove4e.

 

6te produlgavam da uploadvam el. muzika, no striktno po pravilata ve4e. ;)

Link to comment
Share on other sites

Artist: Photek

Album: Modus operandi

Released: 1997

Country: UK

Genre: Drum & bass

 

modus.jpg

 

 

Tracklisting:

 

1. Hidden camera

2. Smoke rings

3. Aleph 1

4. 124

5. Axiom

6. Trans 7

7. Modus operandi

8. KJZ

9. Fifth column

10. Minotaur

 

::Download::

Link to comment
Share on other sites

Artist: ManMadeMan

Album: Cell division

Released: March 2002

Country: UK

Style: Goa Trance

 

50407-001.jpg

 

Tracklisting:

 

1 Single Cell

2 Palladium

3 Gather Information

4 And All That

5 Get Up The Beat

6 Subway

7 Amuzin

8 Cell Division

9 Breeze

 

::Download::

Link to comment
Share on other sites

Hi, ZGAN.

Kakvo 6te kaje6 za iz4erpatelnata informacia na ka4enite ot men albumi :D

 

Prav si za Hallucinogen - Goa Trance e... No na men mi deistva psyhadeli4no. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nqma da e zle da pishesh malko i za muzikata v albuma primerno "po hard" "po soft" i vij kak sum pisal az za hallucinoen primerno

 

a evala che kacvhash kartinkite super e ma ne sum gi svalil da gi chuq che neshto se zaribqvam da svriq na kitara i nqmam vreme...ma shte gi chuq Pozdravqvam te za usiliqta i te cherpq s Hallucinogen - 5D :punk

Link to comment
Share on other sites

Ni6to protiv da pi6a koe e soft ili hard, ama tova, koeto na men mi se struva hard za drugi moje da e soft i obratnoto. Ina4e ManMadeMan e mnogo zdrava grupa spored men - 4ui ia :music . Nameril sum Carbon based lifeforms na trakove i 6te go ka4a, za6toto ve4e go niama, a imenno za6toto be6e ripnat iavno na edin fail.

 

Egati iakoto ne6to se zaformia - 6a go natovaria servera s electronna muzica do prusvane na 6evovete. stava vupros za ~107 4asa muzika (pove4eto ia niama). 6a stigne li miastoto. :D

 

aide do skoro...

 

...a i da ne zabravia da te pitam kakvo stava, kogato niakoi ka4i ne6to, koeto ve4e go ima, no ne e oburnal vnimanie?

Link to comment
Share on other sites

Artist: Carbon Based Lifeforms

Album: Hydroponic Garden

Release: Ultimae 2003

Genre: acid ambient (Usually soft sounding)

 

56.jpg

 

Tracklisting:

 

01 CENTRAL PLAINS

02 TENSOR

03 MOS 6581 (ALBUM VERSION)

04 SILENT RUNNING STREAM

05 NEUROTRANSMITTER

06 HYDROPONIC

07 EXOSPHERE

08 COMSAT

09 EPICENTRE (FIRST MOVEMENT)

10 ARTIFICIAL ISLAND

11 REFRACTION 1.33

 

::Download::

Link to comment
Share on other sites

Някай случайно да е успял да свали Fahrenheit Project Part 3 преди да го изтрият ? И ако може да го качи .... цена няма да има .... (само да преименува mp3-тата по правилата за да не си отиде пак албума ......)

Link to comment
Share on other sites

Niama miasto na FTP-to, Sorry!

Моля те като се освободи място да го качиш .... защото го ъплоаднаха по мой рикуест а пък не можах да го дръпна ....

Link to comment
Share on other sites

Hi, abaddon. S nai-goliamo udovolstvie, no go niamam. Iskax da ka4a edin album na druga grupa, no kato razbarax, 4e niama miasto prosto napisax tova...

 

Mejdu drugoto go potursix iz drugite FTP serveri s namerenieto da go ka4a i tuk, no nikude go niama6e za moe u4udvane. I az imam samo drugite dva albuma. Dano niakoi, koito go ima da go ka4i.

Ako niama6 ManMadeMan, Infected Mushroom ili Carbon Based Lifeforms svali si gi... ;)

 

Carbon Based Lifeforms i Fahrenheit project sa ot edna zvukozapisna kompania i zvu4at po4ti ednakvo.

Link to comment
Share on other sites

Eto, 4e se poiavi i tretiat album na Infected Mushroom v kolekciata ot el. musica.

 

Album: The Getharing

Released: (1999)

Genre: Goa (Hard)

 

TheGathering.jpg

 

Tracklisting:

 

01. Release Me

02. The Gathering

03. Return Of The Shadows

04. Blue Muppet

05. Psycho

06. Montoya (Remix)

07. Tommy The Bat

08. Virtual Voyage

09. Over Mode

 

Poslednoto par4e lipsva, no v Ponedelnik 6te bude ka4eno...

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за инфото. Carbon Based Lifefroms ги имам. За съжаление много рядко харесвам сегашното звучене на по-старите псайхъделик групи (в това число и Infcted Mushroom и ManMadeMan), обаче страшно се кефя на абсолютно всичко излезнало от Ultimae (Asura, Aes Dana, Solar Fields, Vibrasphere ...) и наистина много ме е яд че изпуснах Фаренхайт 3. Остава да се надяваме някой да го е свалил....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hey ppl.. :) ne se oplakvaite vse pak ima malko electronna muzika..az kakvo da kaja..potrebitel sam na Warezzz.com i tam e qko Sux ot strana na muzika i osobeno electronnata..taka 4e ka4vaite si nqkade v temp folderi i burzo obqvqvaite kade i kakvo shte ka4ili ta da moje drugite da teglqt kakvoto im trqbva :) ina4e za mene ima samo edna muzika i tq e Uplifting Trance Music :P No Hard Feelings...Enjoy it and Don't Forget....Keep Uplifting Alive!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...