Jump to content
BulForum.com

AMD DURON


Recommended Posts

Nachi na Dunoto imam butonche on/off po default si e dadeno na on i mi go kara na 100 Mhz nachi pishe mu v uchebnicheto ne komputara che ako dam off shte se kachi na 133 Mhz da go napravia li i ako go napravia kakvo shte stane...edno si mislia che shte se poluchi che shte se povishi temperaturata mu no tova e moe mnenie zatova i napisah taia tema da chuia drugi mnenia po vaprosa da go pravia li ili da ne go pravia i kakvo shte stane.

Link to comment
Share on other sites

Em ako iska6 da go pusne6 na 133 ima golqma veroqtnost da tur4i6 za novo MB i CPU za6toto CPU-to pri ne dostatu4no dobro ohlajdane 6te bude preizpurjeno i 6te se uredi6 s nov FASHION klyu4odarjatel :D Tezi Duron-i po princip greqt mnogo i pri vdigane na FSB 6te e dobre da ima6 nqkoe dosta stabilno ohlajdane.

Link to comment
Share on other sites

hah bazikate se hehehe...mi kato mi se iska manichko poveche hehehhe :) :) :) :) :) :) :)

 

nachi sega sam se nasochil da zimam neshto novo.Nai veche mi haresa edin sigorno izvesten vi na vas procesor "Intel P4 3.2GHz Extreme Edition (EE)" no nito znam kade go ima, nito znam kolko pari e, nito znam kakvo duno ako eventualno go nameria i ne e mnogo skup da mu zema kum nego

Ako mojete da pomognete kazvaite...

Link to comment
Share on other sites

Pyrvo za P4, pich i az si haresvma mnogo neshta, ama ne mi se iska da prodam apartamenta za da si kupq intelska mashina. A za DURON-a probvai se da otkluchish mnojitelq i si go pusni na 133MHz ;) A ianche za poveche informaciq mojesh da si svali sh tazi programa i da slosjsh snimka da vidim i po-"kompetentnite" kakvo kazva CPU-Z :P CPU-Z 1.20a Aide i da pocherpish :D

Link to comment
Share on other sites

M ne lujesh se nishto ne razbiram pitam tuka s nadejda da razbera..nachi da razbiram che mnojitelia e onova butonche za koeto pisah po gore s On i OFF to se namiram pod bateriata za biosa i nad kabela s buksata za Stop i restart na mashinata samo che .....kakto zabeliazvate na predostavenata statistika Mnojiteliq mi e na 12X a vutre v komputara mi ne e taka vutre e Po default vaveden ne gi razbiram mnogo tezi neshta no taka mi izglejda zashtoto vijte tuk...

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/anta...a%20Book%20CPU/

 

tazi shema e ot na CPU-to book-a nachi kadeto e stoinosta vutre na CLK_RATIO Auto Default takova mi e i na dunnata platka....takova e nastroeno no zashto na testa s programata mi iskara che mnojitelia mi e na 12X.....znachi kazvaite kak da go promeniam ako niakoi znae i e sigoren che shte se poluchi da kazva. :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Mi nali ti pomagame vsi4ki te preduprejdavat da si ostavi6 nastroikite po podrazbirane ti pak si znae6 tvoeto :))Vseki te preduprejdava 4e moje da ti izgori MB i CPU-to ti pak si znae6 tvoeto.Kato iska6 da si pravi6 experimenti davai smelo napred ,takmo nie 6te nau4im o6te ne6to novo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

toi moje da ti pi6e i na 266 da go pusne6.Ama vsi4ki drugi ti pi6at 4e ako iska6 da ima6 klu4odarjatel moje6 da go pusne6 na 133.Ta vaprosa be6e 6tom ni6to ne razbira6 karai si na 100.Sled vreme kato zapo4ne6 da razbira6 moje6 da se probva6.Drugoto polojenie da vikne6 nqkoi koito razbira i ima opit v izparjvaneto da doide u vas u da probvate na tvoq otgovornost.Jelaq ti uspeh v na4inanieto.

BTW tuk stana ne6to kato 4at mejdu men i teb i drugite useri im e dotegnalo ot nas dvamata :)) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Imali niakade da cheta po internet za Mnojiteli overclock i takiva neshto bulgarsko za da mi stane razbiraemo ili neshto angliisko da se poobucha malko i da probvam...zashtoto ne mi triabva niakoi si da mi pipa PC-to iskam sam da si pravia neshtata po nego puk za tva che e stanalo chat mejdu dvamata nistho tova e otvoren forum i seki koito iska moje da dade mnenie po vaprosa taka che strashno niama.... :) :) B)

Link to comment
Share on other sites

Znachi az vse pak riskuvah da probvam kakvo shte stane..nachi pusnah go ot 100 MHz na 133 MHz s mnojitel 10x nastroen vutre ot komputara zapalvam go no iavno ne mu dostiga voltaj za da zaredi sistemata sushtoto napravih i na 9x no i tam ne se poluchi porbvah i na 8x no pak sushtata istoria az mislia che e do voltaji ili prosto mi e zakluchen mnojitelia no niakoi ako znae s sigornost zashto e taka da kazva.

Link to comment
Share on other sites

prav si Duron :sick

ahhahaha i pak :sick

ama takova e imalo togava kogato nishto ne sum razbiral kakvo da si kupia sega mislia daje kakvo mislia zaduljitelno e da si zema neshto za Iako Overclock hahaha neshto kato AMD Athlon ako mi shvashtash misalta ama se oshte se chuda kakva konfiguracia da izmislia mejdu duno i procesor..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...