Jump to content
BulForum.com

Продавам ATX захранване и охладител socket A/s.370


Recommended Posts

Захранването е маркирано като 400W, не е отваряно и е запазено.

Охладителят е Thermaltake, с медна вложка. И той е в много добро състояние, работи тихо, оборотите са към 2500 об/мин. Дават го по спецификация ,че става за бартъни до 3400+

 

Цена - охладителят 8 лв. Захранването 8 лв.

 

СНИМКИ :

 

hpim3147yp3.th.jpg hpim3148la7.th.jpg hpim3150gq8.th.jpg hpim3151ph1.th.jpg hpim3152bj3.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Цените за мен са си напълно приемливи.Каква отстъпка да правя на нещо, което е 8 лева..направо да го подаря или ... ? :P . Подобни захранвания вървят по 10-13 лева, а аз нарочно съм сложил тази цена ,за да не се занимавам да смъквам с по левчета и тнт... Под 15 лева за двете, няма смисъл за мен..., така че това е, което имам да кажа отностно цената...

Link to comment
Share on other sites

Цените за мен са си напълно приемливи.Каква отстъпка да правя на нещо, което е 8 лева..направо да го подаря или ... ? :P . Подобни захранвания вървят по 10-13 лева, а аз нарочно съм сложил тази цена ,за да не се занимавам да смъквам с по левчета и тнт... Под 15 лева за двете, няма смисъл за мен..., така че това е, което имам да кажа отностно цената...

супер

утре ще се разберем за мястото на сделката

Link to comment
Share on other sites

Gorgar, преди да ми напишеш твоя отговор в темата получих лично съобщение от потребителя aliensk, който каза,че ги купува на посочената цена.И тъй като държа на коректността - този който пръв заяви ,че ги купува,той ги получава. Та преди малко му ги закарах до тях...

 

Темата да се заключи !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...