Jump to content
BulForum.com

интернет в белащица


Recommended Posts

здравейте,

трябва да прекарам интернет в белащица или по точно мейду белащица и брани поле някой да знае коя фирма опава кабели имам предложения за wifi но предпочитам кабел ако някой може да помогне ще сам благодарен

Link to comment
Share on other sites

ми за Белащица знам че AngelSoft имат интернет там... ама незнам кам Брани поле дали прекарват ;) - ето ти едно телефонче може да попиташ - 635211

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ми за Белащица знам че AngelSoft имат интернет там... ама незнам кам Брани поле дали прекарват ;) - ето ти едно телефонче може да попиташ - 635211

 

много благодаря сварши ми чудесна работа

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

само да спомена, че един приятел живее в белащица, пуснал е заявка за интернет към angelsoft още от февруари ... и още не са дошли. не знам как другите ги ограява, ама за мен подобно отношение - да ти приемат заявката и да ти кажат, че ще те вържат, а след 7 месеца още да не са го направили, е меко казано несериозно. после ми говорете колко добри/професионални били тея.

понякога доброто isp не се изразява в това колко ще ти предложи като down и up, а в отношението им към теб като евентуален техен клиент ;)

Link to comment
Share on other sites

само да спомена, че един приятел живее в белащица, пуснал е заявка за интернет към angelsoft още от февруари ... и още не са дошли. не знам как другите ги ограява, ама за мен подобно отношение - да ти приемат заявката и да ти кажат, че ще те вържат, а след 7 месеца още да не са го направили, е меко казано несериозно. после ми говорете колко добри/професионални били тея.

понякога доброто isp не се изразява в това колко ще ти предложи като down и up, а в отношението им към теб като евентуален техен клиент ;)

 

 

сега проблема е че човека който отговаря за този район малко си го марзи аз сащо чаках 1 месец и след ежеседмично тормозене по телефона и един скандал в офиса на Гаров нещата се оправиха още на другия ден

ако чакаш че някой ще те помни 7 месеца ще имате да си чаката

аз така чакам от 2 години ггбит да ми прекарат в центара добре че от визио се оправят за 3 дни

Link to comment
Share on other sites

Те в Белащица вода нямат вие интернет искате :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти луд, имат си сичко хората много си е хубаво

А иначе там са Easy-Lan, eдно френдче е на тях и си е много доволен, стабилен нет, не си прекъсва, сравнително добри скорости. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ти луд, имат си сичко хората много си е хубаво

А иначе там са Easy-Lan, eдно френдче е на тях и си е много доволен, стабилен нет, не си прекъсва, сравнително добри скорости. :)

Da v seloto za Easy-lan i az li4no sam go okabelil s edin kolega i neta tam e sravnitelno dobar.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...