Jump to content
BulForum.com

Проблем с Download и Ration


Nolix

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем сходен с други юзъри, днес немога да сваля нищо и клиентът ми дава че няма сийдъри в страницата пише че има 166 сийдъра. Става дума за Спайдърмен 3. Но пък от снощи свалените 4 филма ги сийдвам цял ден и клиентът ми показва че съм ъплоуднал към 2,5 - 3 ГБ но пък в страницата Ration не ми е мръднал а сега вече и не показва че сийдвам нещо а по програмата си ъплоудвам и си виждам пиърите. Някои можели да ми каже какво да направя и има ли някой някавка идея. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

каква грешка ти връща torent клиента в таб tracker?

 

как свали торента, направи от клиента с директен адрес или със save as от сайта и open след това?

Link to comment
Share on other sites

Ами никаква само ми дава че няма сийдъри, преди малко тръгна дадеми сийдъри и пак спря, сега пак тръгна като му пуснах да ъплоудва също в същото време

Link to comment
Share on other sites

Ами никаква само ми дава че няма сийдъри, преди малко тръгна дадеми сийдъри и пак спря, сега пак тръгна като му пуснах да ъплоудва също в същото време

А дава ли ти connected или както е там - ОК да ти дава от тракера ПРЕЗ клиента?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,незнам дали това е точното място да кажа и за моя проблем.от няколко дни като влизам в секцията торенти не мога да отворя нито един торент показжа ми 4е зарежда но не ми ги отварядори и в кутията си не мога да влезна за да си прочета писмата а пак сам логната.Незнам какво сте променяли пак(към администраторите се отнася)но казвам жи ни6то не мога да драпна.МОЛЯ ВИ НАПРАВЕТЕ НЕЩО,КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Бях оставил торрента цял ден и цяла нощ да ъплоадва и виждам, че ъплоадва, а свалено/качено - по-специално каченото не ми е мръднало!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...