Jump to content
BulForum.com

Предложете ми програма за GSM


Recommended Posts

Трябва ми някаква програма за качване на софтуер в ГСМ. Телеофона е МОТОРОЛА Ц350 и се връзва към ПС с ЮСБ. Виндовс намира телефона обаче става не се инсталират никакви драивери, кажете с някаква програма ли може да се слага софтуер-а? Не съм се занимавал никога със телефони, ама ся ми се играе Та въпроса ми е какво трябва да направа за да мога да си слойа някакви картинки и игрички в телефона и мелодии???

Link to comment
Share on other sites

Triabva ti tazi programa: Mobile PhoneTools® PCC220 CFLN1522 (Compatible with Motorola V150, C250, C350, C450 and C550). Az obache ti preporychvam da polzvash Wap, otkrii si nomer za danni. Ima mnogo bezplatni saitove za svaliame na kartinki, igri, ringtones, etc.

Link to comment
Share on other sites

Triabva ti tazi programa: Mobile PhoneTools® PCC220 CFLN1522 (Compatible with Motorola V150, C250, C350, C450 and C550). Az obache ti preporychvam da polzvash Wap, otkrii si nomer za danni. Ima mnogo bezplatni saitove za svaliame na kartinki, igri, ringtones, etc.

Абе то безплатни сайтове има, ама няма безплатен инет. :)

Link to comment
Share on other sites

За Globul:

Услугата е достъпна за клиентите на GloBul, както и за тези в роуминг в мрежата на GloBul. Клиентите на Основната програма и на абонаментни програми с пакети минути трябва еднократно да активират номер за данни. Активирането става чрез безплатен SMS със съдържание "А" или "Y" от мобилния телефон на абоната към номер 1773. Активирането се осъществява в рамките на 24 часа. Всички клиенти на предплатените програми също могат да ползват услугата.

Зa M-tel:

Номер за данни - 10.00 (без ДДС). Трябва да отидеш в някой от офисите на М-тел за да ти го активират. Там могат да ти направят и настройките на телефона.

 

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Neshto ne stava, ush namira GSM-a kato modem i vsichko e ok, i izvednysh izchezva vsichko i draivera izchezva :( apak si go ima. Telefona sprqn li trqbva da e? Q nqkoi koito e pravil takiva experimenti da spodeli kak stava po tochno :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...