Jump to content
BulForum.com

Файлове завръщане ?


yoda7008

Recommended Posts

Сега както всички знаете пиратството е озаконено :punk :punk :lol: :devil и може да се махнат торентите щото файловете са много по добри от торентите ( е поне аз така смятам )

 

Е това нещо запланувано ли е да става някога или админите ги мързи да качат наново всичко.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: :wacko: :wacko: Пиратсвото хич не е озаконено, още повече предоставянето на пиратско съдържание...бе с две думи - изобщо не си в час.
Link to comment
Share on other sites

:wacko: :wacko: :wacko: Пиратсвото хич не е озаконено, още повече предоставянето на пиратско съдържание...бе с две думи - изобщо не си в час.

 

Дам и аз знам така, че е законно да използваш пиратски филми и музика. Но не и да ги побликуваш и разпространяваш, демек ако се върнат файловете този който ги е сложил пак ще го съдят.

Link to comment
Share on other sites

Сега както всички знаете пиратството е озаконено :punk :punk :lol: :devil и може да се махнат торентите щото файловете са много по добри от торентите ( е поне аз така смятам )

 

Е това нещо запланувано ли е да става някога или админите ги мързи да качат наново всичко.

И къде ще го качат, и кое да качат? Аз имам 250гб собствен хард...

каква им е далаверата?

Link to comment
Share on other sites

И къде ще го качат, и кое да качат? Аз имам 250гб собствен хард...

каква им е далаверата?

 

Е как каква ще им е далаверата?! Далаверата им ще е, че yoda7008 ще може да си смуче филми, музика и игрички от тях, без да се налага да се тормози с такива сложни неща като торенти и най-вече - без да му се налага да сийдва - смуче и бега... Малка далавера ли е това? Как изобщо спят "админите", като знаят как се мъчат горките yoda7008-вци по Света...

Link to comment
Share on other sites

офф стига сте се превземали вие двамата :devil :tongue

като незнаеш abortivus неговори за другите това че някой не сиидват незначи че аз тегля и бягам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...