Jump to content
BulForum.com

Сервиз на Самсунг


Recommended Posts

Развалих си mp3 player-a, но е закупен от Ирландия. Чудно ми е дали няма някакъв оторизиран сервиз на Самсунг, които да приемат общата гаранция по света или нещо такова. Или някой може ли поне да ми каже, някакъв добър сервиз за такава техника? :cry

Link to comment
Share on other sites

K&K Сервиз е оторизираният сервиз, но при тях не можеш да се оправиш с българска гаранция, а за международна забрави. Питай в някой сервиз за електроника.

 

А смяташ ли че са добри тия? Смисъл давал ли си нещо на поправка при тях или просто ги знаеш? :unsure:

Само в София ли са, тука не виждам Пловдивски адрес?

Аз намерих тия - http://www.elani.hit.bg/ - ама нещо съмнителни ми се виждат :ghost

Link to comment
Share on other sites

Пан Сервиз - намира е на 6-ти Септември до циганския Кореком, под блока. Там си разбират от работата, но не знам дали ще ти признаят гаранцията. Не ти пречи да отидеш и да провериш :)

Link to comment
Share on other sites

А смяташ ли че са добри тия? Смисъл давал ли си нещо на поправка при тях или просто ги знаеш? :unsure:

Само в София ли са, тука не виждам Пловдивски адрес?

Имах предвид, че са много зле. K&K е Техномаркет така да се каже, заради тях избягвам марки като Самсунг и Панасоник.

Питай в Пан Сервиз или Деком и те не са идеални но за друга алтернатива освен квартален майстор не се сещам. Гаранция няма да ти признаят никъде, ако повредата е по-сериозна може да се окаже по-добър вариант закупуването на нов плейър.

Link to comment
Share on other sites

Пан Сервиз - намира е на 6-ти Септември до циганския Кореком, под блока. Там си разбират от работата, но не знам дали ще ти признаят гаранцията. Не ти пречи да отидеш и да провериш :)

тва ша ти е най-голямата грешка, вервай ми. къф му е дефекта?

Link to comment
Share on other sites

Оторизирания сервиз на Samsung e k&k service в Пловдив, само че поради тази причина една поравка там трае между 3-4 седмици и накрая трябва лично да отидеш там , да им разясниш как стой въпроса. Но не знам дали ще ти важи гаранцията. :confused

Link to comment
Share on other sites

тва ша ти е най-голямата грешка, вервай ми. къф му е дефекта?

 

И защо да му е най-голяма грешка?

Работят перфектно и аз съм доволен и всеки, който съм пратил там е бил доволен. Единствения минус е, че работят бавно, но пък като е качествено това не е от значение ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

И аз имам проблем с мп3 плеър на Самсунг.Какво ще ми препоръчате в Техномаркет ли да го нося или да търся този другият сервиз?Проблема му е, че женският жак (който е на самият плеър - мисля, че така й се вика на онази дупка в която се мушкат слушалките ^^) е развален - каквито и слушалки да слагам всичките прекъсват.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...