Jump to content
BulForum.com

Mitsubishi


nama

Recommended Posts

Да, определено предимствата са много и цената е прилична. Точно за това реших малко да си прескоча възможностите и да взема кола, която ми харесва и кола, която си заслужава, а не да икономисам някой лев и да ме е яд повече. Точно тук не мисля, че е правилно да се прави компромис, но естествено адски много зависи от финансовите възможности.

Иначе и тук доста се купува автомобила, но лошото е, че точно този 1.8 двигател е най-търсен в Европа и за България вансят доста малко бройки. Аз като ходих имаше сигурно 50 автомобила с двигатели 1.5 и дизеловия, но с 1.8 само 2 и то запазени. За моята далавера ще разказвам повече, като го взема.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Да, определено предимствата са много и цената е прилична. Точно за това реших малко да си прескоча възможностите и да взема кола, която ми харесва и кола, която си заслужава, а не да икономисам някой лев и да ме е яд повече. Точно тук не мисля, че е правилно да се прави компромис, но естествено адски много зависи от финансовите възможности.

Иначе и тук доста се купува автомобила, но лошото е, че точно този 1.8 двигател е най-търсен в Европа и за България вансят доста малко бройки. Аз като ходих имаше сигурно 50 автомобила с двигатели 1.5 и дизеловия, но с 1.8 само 2 и то запазени. За моята далавера ще разказвам повече, като го взема.

 

И при нас се чакаше повечко за определени конфигурации преди една година, но в момента очевидно заводите на Mitsubishi бълват яко за американския пазар, защото миналата седмица когато бях до сервиза за поредната смяна на маслото, дилършипа беше препълнен от всякакви модификации с всички възможни цветове и екстри. Просто отиваш, попълваш документите и след половин час си излизаш с колата. :)

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая. От петък съм горд собственик на Lancer 1.8 CVT INTENSE и определено след като я покарах няколко дена определено мога да заявя, че колата дори надмина очакванията ми.

Малко предистория обаче :). Като реших да я купувам най-накрая преди две седмици се оказа, че имат само един с механична и един с автоматична ск. кутия и пак същите два варианта с INSTYLE оборудване, които обаче не са ми по джоба за момента. Спрях се на сивичкия автоматик, но се оказа капариран, а механичната запазена... Стиснах зъби и си казах, че ще почакам месец-два ако трябва да взема това, което искам. Останах шокиран обаче от вноса. Очакваше се една бройка август със ужасния синкаво-лилав цвят и една бройка със този песъчливия, която пък пристигаше септември. Ако исках нещо различно от тези трябваше да се чака до ноември, което си е почти половин година... Адски се изненадах, но факти... Имаше и една дупка за механична кутия през септемрви със светло сивия цвят, но нещо пак ми се видя доста напред във времето. В следващия момент изникна оферта - в представителството на Балкан Стар в Пловдив продаваха тестовия автомобил, който реално аз тествах преди месец - тъмносив автоматик. Чудесен е и очаквах само оферта. В крайна сметка ми излезе с около 3000 лв по-евтина от стандартната цена, като при това получих аларма, боята (естествено), заден спойлер и парктроник... винетка и половин резервоар ;). Даже и е разработена... регистрирана е началото на април и беше на малко над 3000км.

Покарах я уикенда и градско и извънградско и наистина, макар да отричах това по-рано, колата си вози твърдо и на кофти асфалт в купето се чува повечко шум, но с една музичка на фон това не е проблем. Останах впечатлен от аудиосистемата и като мощност и като качество. Вътре е доста просторно и адски стилно.

 

Като цяло съм много щастлив от избора, който направих.

 

Ето две снимчици засега:

 

http://i244.photobucket.com/albums/gg36/RI...er/IMG_1388.jpg

http://i244.photobucket.com/albums/gg36/RI...er/IMG_1395.jpg

 

Godfather, ти ще ме познаеш във Mitsubishi форума кой съм ;).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...