Jump to content
BulForum.com

Visual Basic


Devilman

Recommended Posts

Niakoi ako moje da ka4i niakav Visual basic 10x predvaritelno

"niakakuv" vkliuchva li VB3.0 ? (leko e 16 bitov) :)))

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

AKo moje 6=ata :)

ako izchakash do ponedelnik, moje i da ti pomogna.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: ako ne 6, to 7 (VB.Net sus sigurnost)

Link to comment
Share on other sites

Izviniavam se na vsichki, no opashkata mi za upload nabubna znachitelno. Ako niakoi drug moje da kachi VS6 i MSDN - neka go napravi. Ako ne - kato svursha s ostanaloto shte se zaema i s tezi neshta, no po grubi smetki shte triabva da chakate pone sedmica i polovina - dve ... PC-to mi e pusnato postoianno i upload-va i pak ne moga da smogna ;)

Oshte vednuj izviniavaite. Ako vi se chaka, shte gi kacha.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

np 0xdeadc0de :))) kogato mojesh kaji kakvo triabva da se uploadva az shte pomogna ako moga :)

ami ti iskashe VB6, sledovatelno ne mojesh da pomognesh s nego, no mojesh da kachish MSDN. Moiat e ot October 2002 (ako imash po-star, mai niama smisul da go kachvash).

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Kakvo stava 0xdeadc0de shte ka4ish li VB6??

Niama smisul da upload-vam po niakolko neshta navednuj. V momenta se kachva The Hobbit (beshe na 400Mb, no po nevmimanie click-nah Overwrite, vmesto Resume ... ta ... sega sum v nachaloto ;))) Sled tova Cafe del Mar za curidge i idva i tvoia red.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Puskam Upload na CD1 ot Visual Studio 6 (na nego ima i Visual Basic)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Mojesh da blagodarish na choveka, koito e kachil Cafe del Mar predi men :))

Link to comment
Share on other sites

Vaprosa ne e do zanimavane ,prosto uploadvaneto na file nad 100-200 MB pri men e mnogo ama MNOGO slojna rabota.Vse pak govorim za 7 diska :P .Smqtam 4e ako na nqkoi mu potrqbva shte kaje i togava shte gi ka4a. Sorry <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Значи ся си взех Visual Basic 6.Още при инсталирането на диска някакъв проблем :dry: В книгата пише:

Натиснете бутона Start...посочете Program и след това Microsoft Visual Basic 6.0
и т.н.

Та ето това в червеното го нямам аз!А оттам се стартира...та дали има някакъв друг начин за стартиране или да ми се покаже това?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...