Jump to content
BulForum.com

ctx pr500f problem


Recommended Posts

Na sykvartiranta mi nesto se skapa monitora. Ni kartina ni ston...Tyrsih nasam natam za shema v neta, ama taka i ni6to ne namerih. Probvah v cxema.ru, rambler.ru ... tyrsih i s google,ama noisto. Ta da mi prepory4ate site ot kydeto da drypnem shemi4ka?

Sykvartiranta mi razbira ot elektronika, ta daje e inj. v taq oblast i za tva se e hvanal da go remontira.

 

Ako moje da pomognete ste 4erpi! :)

Link to comment
Share on other sites

e, a az nqmam predvid da mi go remontirat stot vaprosniq monitor e v Pernik i 6te izleze zlaten da mi go remontirat v Pld

Trqbva mi shema.

Po- vajno za men e da mi dadete link kam site kadeto se namirat takiva shemi ;)

 

Veselo posre6tane!

Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще намериш схема за такова чудо.Както сам каза, хората с това си вадят хляба.(Тези, на които им се намират схеми)На мен на скоро ми се развали пералнята,търсих,търсих и накрая се обадих на техника ;-)

Почти съм сигурен че без сервиз няма да се разминеш, но все пак успех в търсенето.

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз имам такъв монитор и вече един път му изгоря зхранването (нищо че препоръчителна разделителна способност му е 1024X768@85Hz това не му поречи да изпуши точно на нея), така че съетвам твоя човек да го разкара тоя монитор изобщо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...