Jump to content
BulForum.com

Продавам ролери


Recommended Posts

3 чифта с номера 38/39(1 бр., снимка 1) и 40/41/42 (2 бр., снимка 2). Едните никога не са карани, колелцата има са чисто нови, вторите (38/39) са карани няколко пъти, третите са карани повечко и са им поизтъркани колелцата, но има още доста хляб в тях. Продават се само заедно. Цена по договаряне.

"Заедно" ,чифта ли имаш в предвид или всички ролери,кажи марка,от къде са купувани :D и дай някаква примерна цена

Link to comment
Share on other sites

"Заедно" ,чифта ли имаш в предвид или всички ролери, кажи марка, от къде са купувани :D и дай някаква примерна цена

 

Заедно - всички накуп, общо 3 чифта. На тези от първата снимка (38/39 номер) отзад на обувката пише ТСМ, на другите не съм търсил надпис, но мисля, че са подобни. Купувани са преди време от човек, но няма кой да ги кара.

Link to comment
Share on other sites

Шефе тия TCMки върват по 15 кинта чифта как мислиш ти 3на цена да си слагаш !!! сините мисля бяха 20 или 25 лв. !!!

Link to comment
Share on other sites

Шефе тия TCMки върват по 15 кинта чифта как мислиш ти 3на цена да си слагаш !!! сините мисля бяха 20 или 25 лв. !!!

 

ааа... нещо се бъркаш! аз преди си бях купил такива ролерчета като на втората снимка не за 15 лева, а за 12! съжалявам за офф топик-а обаче тия цени са направо смехотворни.. ако махнеш нулата може и да се замисля, щот брат ми има нужда от такива за лятото..

Link to comment
Share on other sites

Шефе тия TCMки върват по 15 кинта чифта как мислиш ти 3на цена да си слагаш !!! сините мисля бяха 20 или 25 лв. !!!

 

Първо - не съм шеф, второ - като вървят по 20-25 лв. отиваш и си ги купуваш и като нямаш инетерес към темата не я спамиш, трето - доколкото си спомням спама се наказваше с worn :angry1 и четвърто - цената я определя продавача, в случая се сещаш че това не си ти нали :confused !?! Не съм те накарал да купуваш, всеки сам си прави избора. На който му се спами и разделите във форума за това не са му достатъчни има mirc, icq, skype и т.н къде може да си пише на воля. Правилата освен за четене не бяха ли и за спазване. Няма нужда да берете грижата за ролките кой, как, къде и за колко ще ги продаде.

 

spot_ex - Нали търсиш нещо евтинко за брат ти, заповядай - цък

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Айде не останаха, последен чифт 40/41 номер. Карани са само около масата в хола т.е не са карани :)

 

Всичко е продадено. Темата е за архива.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...