Jump to content
BulForum.com

Prodavam RAM DDR 333


Recommended Posts

Prodavam RAM 256MB DDR 333MHz 6-3-3-2.5 - 166FSB, TwinMOS sys chipove elexir bez garanciq veche 5ns. Za poveche informaciq pitaite :D

Ami pitam :)

 

Kakvi pari tyrsish za neia??????

Link to comment
Share on other sites

Търсиш дядовия аз да ти кажа. Зa тая рам ти предлагам 30лв поради простата причина, че е без гаранция и поради скромния, но не маловажен факт че нова рам 256MB излиза 60лв. с 3 години гаранция като при това е DDR400 ! И ако не ми вярваш ела да ти продам нова платка TwinMos 256MB DDR400 ! 3 Years Warranty ! Даже ако искаш мое количество да си купиш да ти падна някоя стинка от цената. Бахти неподготвените изказвания.

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, с кви чипове е тази дето предлагаш ? Дали има някакъв клок-потенциал ?

Аз имам 2x256 DDR333 TwinMOS с Winbond чипове, ама незнам дали не съм случил на бройка или нещо друго, но не мога да я пусна на повече от 190 MHz и ми се иска да я сменя с DDR400.

Имам доста месеци гаранция още останала. От Любо Панамата съм я взимал.

Ще го питам и него за ъпгрейд кво ще ми каже, но и теб да попитам дали ще ми предложиш нещо - пиши ми на PM ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

Kicko Bobo panamata e kak da ti kaja .... trudno namiram dumi :) Ina4e ne znam s kakvi 4ipove e 6tot ne sym obyrnal vnimanie. 6te proverq i 6te ti kaja sled kato te interesuva :) Ne znam dalis tava za clock 6tot ne sym testval makar da msilq da smenqm rama skoro taka 4e ako iska6 iz4akai da testvam i togava da ti kaja to4no za kakvo stava duma :)

Link to comment
Share on other sites

Търсиш дядовия аз да ти кажа. Зa тая рам ти предлагам 30лв поради простата причина, че е без гаранция и поради скромния, но не маловажен факт че нова рам 256MB излиза 60лв. с 3 години гаранция като при това е DDR400 ! И ако не ми вярваш ела да ти продам нова платка TwinMos 256MB DDR400 ! 3 Years Warranty ! Даже ако искаш мое количество да си купиш да ти падна някоя стинка от цената. Бахти неподготвените изказвания.

KILLERINCHO kato nqma da kupuvash stiga samo si komentiral cenata zemi procheti tova koeto si napisal shtoto mai si go pisal samo za da stava laf! :angry: eto ti link ako ne si spomnqsh kade e ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ, ПРОЧЕТЕТЕ

Link to comment
Share on other sites

Ще купвам как няма да купувам. Май не е зле ти да почнеш да четеш какво пиша че да не се излагаш. Ако евентуално имаш проблеми със зрението цената която съм предложил е 30лв.. Аз личмо проблеми с паметта и зрението нямам и много добре знам какво съм писал и си го спазвам. За останалите купувачи - цената на новата рам е реална, а не е пусната само за да подбия на хубавеца цената :) Така че който го влече към ъпгрейд да се обажда :)

Link to comment
Share on other sites

абе с тва BUMP кво има впредвид?

че си готов да свалиш от цената ли ? :)

Da tochno tova ima predvid, samo deto nekazva s kolko svalia ot cenata :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...