Jump to content
BulForum.com

Молба към админа или модовете на тракера


Hermes

Recommended Posts

Молба към админа или модовете на тракера

 

Здравейте приятели, хубаво е че пуснахте тракер с който може да се обменя мултимедийни продукти на локално ниво. Моята молба към Вас е малко по строг режим на каването на торенти в тракера. качен торент и без никакво описание. Може би сте влизали в различни тракери е хубаво когато попаднете на торент в който има пълно описание и естествено човек преценя дали става за неговото теглене. Попадалисте на торенти на тракера на дата.бг от рода "Песни от моя компютър" или "Най готините парчета". Под такива торенти естествено се пишат съобщения до близкия екстрасенс за да се разбере какво има вътре.

 

Молбата ми е не допускайте подобни торенти да са в вашия тракер, те окават не дотам хубаво влияние на тракера. Регнах се с мисълта че в тракера ще има що годе хубава "хигиена" в него.

Link to comment
Share on other sites

Според мен причината се крие и в това,че повечето от нас до вчера не бяха и чували за торент-имахме си свестен локал и си теглехме и от там.Повечето хора сигурно не знаят как да окрасят торентите си и може би трябва да им се даде малко време,но и според мен лека полка трябва да се наложи малко по-строг контрол.Все пак тракера е нов такаче тези неща ще се изгладят с времето според мен! :)

Link to comment
Share on other sites

тракера след 2 месеца ще направи 2 години

Да поправиме ако греша,но не е ли сега неговият "възход" сега всички които до вчера са теглили от локала се регват в него и започват опити :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Молба към админа или модовете на тракера

 

Здравейте приятели, хубаво е че пуснахте тракер с който може да се обменя мултимедийни продукти на локално ниво. Моята молба към Вас е малко по строг режим на каването на торенти в тракера. качен торент и без никакво описание. Може би сте влизали в различни тракери е хубаво когато попаднете на торент в който има пълно описание и естествено човек преценя дали става за неговото теглене. Попадалисте на торенти на тракера на дата.бг от рода "Песни от моя компютър" или "Най готините парчета". Под такива торенти естествено се пишат съобщения до близкия екстрасенс за да се разбере какво има вътре.

 

Молбата ми е не допускайте подобни торенти да са в вашия тракер, те окават не дотам хубаво влияние на тракера. Регнах се с мисълта че в тракера ще има що годе хубава "хигиена" в него.

Хаха Хермесчо ти май 1 път ми се поскара в bt.ggbit.info,че бях ги накачил едни торенти :D :bgrin:

Ама аз тогава много не разбирах иначе с това което казваш съм напълно съгласен ако се остави еи така

всичко ще стане мармалад.Иска се як екип тука :P

Между другото кво стана с тракера ггбит.инфо ???

Link to comment
Share on other sites

Между другото кво стана с тракера ггбит.инфо ???

 

Временно е спрян. :unsure:

 

Иначе наистина подкрепям написаното от Hermes, трябва малко по-строг модераторски контрол..

Link to comment
Share on other sites

Иначе наистина подкрепям написаното от Hermes, трябва малко по-строг модераторски контрол..

 

И аз съм съгласен! Обаче ще е хубаво да се направи една тема с подробно написано (за новобранците) как да се "спретне" един торент ... картинки, инфо, едно друго... :rolleyes: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Временно е спрян. :unsure:

 

Иначе наистина подкрепям написаното от Hermes, трябва малко по-строг модераторски контрол..

 

Временно за цял живот май :laughing: :lol: .Шегувам се де наитина подкрепям Hermes, тоя тракер е пълна бъркотия време е някой да се заеме и да го подреди и украси малко.Другото което е и да го преведе целия.Иначе аз чакам да пуснат тракера на GGbit.info.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам молба към админите постояно ми пише че username-а ми е зает обаче не мога да влезна преди това нямах проблеми като казвам преди това имам предвид миналата година

Link to comment
Share on other sites

Аз имам огромната молба, към админите да вземат да махнат всичките филми от секцията DVD-R, който са двд рип. Не може да ми слагат филми, който са рипнати от двд в тази секция. Има си други секции.

Link to comment
Share on other sites

poopravih e malko...pri nerednosti moje da mi signalizirate s PM s link za torenta koito "neshto ne e nared".Mislih si da pravq tema v koqto da se reportvat no za momenta se vazdarjam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...