Jump to content
BulForum.com

Seriozen problem


Undyning

Recommended Posts

Interesuva me koi e uploadnal Fear.and.loathing.in.Las.Vegas za6toto filma si go downloadnah oba4e nemoga da go pusna kakuvto i codek da ka4a prosto ne trugva dava mi 4e foramta e unknouln kak moge vuob6te da se opravi tozi problem ???

Link to comment
Share on other sites

Interesuva me koi e uploadnal Fear.and.loathing.in.Las.Vegas za6toto filma si go downloadnah oba4e nemoga da go pusna kakuvto i codek da ka4a prosto ne trugva dava mi 4e foramta e unknouln kak moge vuob6te da se opravi tozi problem ???

za n-ti put otgovariam na tozi vupros! zashto ne chetete predi da pitate, be hora ???

 

ima edna programka (mnogo malka i lesna za izpolzvane).

Kazva se GSpot i s neia mojesh da vidish daden film kakvi Codecs polzva (kakto i drugi neshta).

1. Drupni ia

2. Razarhivirai ia

3. Pusnia ia

4. Zaredi video faila

5. vij kakuv video codec polzva

6. nameri si codec-a

7. instalirai si go

8. gledai filma

9. napishi review za filma niakude tuk

 

(stupka 8 i 9 ne sa zaduljitelni ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Ima po-nova versia na GSpot tuk no ne sum ia puskal i ne garantiram za neia.

 

P.P.S.: Do moderatorite (ili daje adminite) neka se napravi edna sekcia F.A.Q. kudeto da se postvat takiva neshta, che da ne se obiasniavat po 100 puti.

Link to comment
Share on other sites

OK sega, oxdeadc0de, iskam da otbeleja, che choveka (Undying) mi e v dryguq krai na ediniq ot kabalite v mrejata i ne e lame, prosto s filma naistina ima nqkakuv problem - ne trugva s nito edin player i s nikuv decoder - (WMP, RadLight, BS, VirDub/ DivX 5.02, Xvid MPEG 4, WMP ne si namira ot neta codec)...a taz programka, koqto vprochem mi e pomognala vednuj-dvaj, verno e, sayz - Non-AVI File - Type Unknown.... vsichko ostanalo e "Not Available"

 

Molq koito e kachil filma da kaje toi kak go puska...Ne mislq che ne e kachen celiq, ponege pone shteshe da ima nqkakuv note v dir-a mu...

Link to comment
Share on other sites

Не, това е друг човек.

Филмът не е цял там от където съм го свалял.Грешката ми е , че направо го uplod-нах без да съм го проверил(реших да го гледам по-късно).Sorry пичове.Намерих го на други две места , но явно там е друг "release" и немога да го "до-сваля".Започнах пак да го свалям и предполагам ,че утре вечерта ще е готов и ще e тук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...