Jump to content
BulForum.com

CPU


Recommended Posts

Олеле,чак на 10 ме съмнява,защото FSB-то трябва да ти е около 70-80...

Да не искаш 10x133 :P

Link to comment
Share on other sites

Не, категорично няма да стане:(! Множителя е зафиксиран вътрешно в процесора. Може па пипаш само честотана на шината за оверклок :punk . Просто при Интел заключването на множителя е доста солидно творение :wacko: в което са хвръкнали не малко пари :blink: . Даже имам чувството че логиката която го прави оскъпява процесора поне с десетина долара, ама к'во да се прай... Интел са силни и стабилни :P

Link to comment
Share on other sites

JIS kakvo ti e merak, metalheart da se pohvali che shte si kupuva novo dyno + procesor + ram + vsqkakvi extri na AGP/PCI slotovete :D Na 150FSB shte stanat mnogo visoki chesototite na AGP/PCI, zatova ne preporychitelno da se probva, apak i mi se vijda dosta topyl toq procesor, to bez ventilator shte e po studen :woot Vse pak tova e P3 a ne Duron :D Dobre si e chestotata, zemi testvai dali e stabilen, ako ne e mu dai malko naprejenie ~5% ;) Eto ti programa za test za stabilnost na sistemata Prime 95 Clcokvai i testvai na volq :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

#XeForce3, overclocknal sum si CPU'to /bez extra voltage/ i vuv prime95 vadi greshki... no dosega ne mi e zabival computer'a.

Zashto ne probvash da podadesh naprejenie na procesora obache malko, to ne e samo do zabivaneto, ami shte osetish pri golmo natovarvane kak stavat problemite. Podai mu malko naprejenie mislq che shte mu e dostatychno, apak i ako mu bodnesh edin po dobyr ventilator, primerno nqkoi meden nqma da imash absolutno nikakvi problemi sys temepraturata i shte moje da go izpyrjesh oshte poveche ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...