Jump to content
BulForum.com

Най-хубавата песен за всички времена ?


Danger_Boy

Recommended Posts

айде и аз да се разпиша :) :P като най,най,най,най в смисъл без значение кога,защо,в какво настроение или колко пъти:

1.Green Day-Welcome to Paradise

2.Offspring-Gotta Get Away

3.Nirvana-Blew

4.Prodigy-Their Law

 

от първия път за тва се сетих :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

1.FallOutBoy-This ain't a scene it's a arms race.... :punk

2.Billy Talent - Devil in a midhnight mass... :punk

3.AlienAntFarm-Smooth Criminal... :punk

4.Static-X-The Only... :punk

5.BloodHoundGang-The Bad Touch... :punk

 

ми тва са мойте избрани песни надявам се да ви харесат... :P

Link to comment
Share on other sites

Някой по-горе спомена Metallica - One :punk :punk и при мен е така колкото и да и слушам солото накрая все повече ми харесва... иначе най-любима песен може би Led Zeppelin - Stairway To Heaven :love или пък Bon Jovi - Always :love като някакви песни които ми носят незабравими спомени...а като цяло Aerosmith - Dream On ... велика песен.. имам много любими песни в зависимост от това в какво настроение съм...

Link to comment
Share on other sites

Естествено че няма най-добра песен, но тук гледам че се е събрала една доста добра колекция :) и за мен

трябва да се допълнят няколко песни на the beatles monkees - I'm a believer , the rolling stones - time...иначе ми напомнихте някои песнички които бях забравил и ви благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

...

3.AlienAntFarm-Smooth Criminal...

Е как може да пишеш тази песен при положение, че е кавър и не се различава кой знаве колко от оригинала!
Link to comment
Share on other sites

Затваряйте чалгарницата ве!

 

Не мога да кажа най-добрата песен на всички времена, защото имам поне 30 любими песни, които винаги мога да слушам. Може би Nas - made you look и Still DRE са едни от най - добрите (поне в стила си ;) )

Link to comment
Share on other sites

абе оная песен от филма Бодигард беше доста слушана преди време. Иначе едни от най-гъзарските парчета за миналото десетилетие според мен са Puffd addy-I'll be missing you;Notorious B.I.G.- Hypnotise; имаше и една много известна- Stop... сега я иззпълнява Jamelia;къде отиваме и без Ламбадата бе ей..... Ами MC Hammer ............ баси...... списъкът си е бая дълъг - въпрос на вкус и лично мнение.

п.п. Малко е объркваща тая тема трябва малко да се доуточнят някои неща щото сега си цари хаос-метъла си е метъл,рапъра си рапър,чалгичката(без нея не може :P :bgrin: ) си е за върлите чалгари №1 и т.н., но пък разбрах за някои песни дето не съм ги и чувал,та има и доста полза от хаосчето :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...