Jump to content
BulForum.com

Басист,вокал


HATE

Recommended Posts

Здравейте на всички

Търся човек който има желание да пее в група или да свири на бас,но е желателно да има собствена бас китара...просто няма от каде да му осигурим.На кратко за групата..сформирана е април месец миналата година,за момента свирим кавъри,но скоро започваме авторски парчета Не сме дебютирали понеже факта че липсват басист и вокал ни бави.Ако има желаещи моля пишете в темата или на лично съобщение Ами...това е Keep Rockin` :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако пеете кавъри на Анелия и Преслава идвам :D

 

Ся сириозно - то ясно чче е жица ама ква ... ку ша праим жертвоприношения идвам за кибик :) иначе имам мерак да са пробвам за вокал и ако след първата песен не ме набиете начи ставам ;)

Link to comment
Share on other sites

@liquid ами правим кавъри на Metallica,Pantera...

 

@Lord_Gudo хаха брато нищо не пречи да те взема на някоя репетиция :)

Link to comment
Share on other sites

Хате чували ли сте за Дриим Тиатър, или ще са ви много сложни за свирене?

Съгласен съм да стана певец ама само на песни на Дриим Тиатър щото им знам на сичките текстовете :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе за Дрийм Тиатър сме чували няма начин :)

Но сме се ориентирали към траш-а...

 

Едит:Няма начин как да свирим неща само на Дрийм Тиатър :)

Само с кавъри не върви :) Имаме си изграден стил на свирене :D

Link to comment
Share on other sites

Ами..сега ще обясня нещо което май трябваше да го направя още в началото :)

 

Единият китарист слуша здрав траш,другият китарист слуша хеви,а аз харесвам хард рок-а :) Стараем се да открием стил който да обедини вкусовите различия..все пак ако си навит за такава идея..добре дошъл си :)

Link to comment
Share on other sites

Хате чували ли сте за Дриим Тиатър, или ще са ви много сложни за свирене?

Съгласен съм да стана певец ама само на песни на Дриим Тиатър щото им знам на сичките текстовете :)

Я прати някакви записи. Щото текстовете и аз ги знам ама ако почна да пея и ще ме обявят за заплаха за анционалната сигурност ;).

Link to comment
Share on other sites

I kak se kazva bandata.I na kolko ste godini?Ina4e heavy metal 4ever

Link to comment
Share on other sites

I kak se kazva bandata.I na kolko ste godini?Ina4e heavy metal 4ever

 

Бандата се казва Life Sux Anyway :) Едва ли някой знае за съществуването ни,понеже нямаме още дебют...проблема е че сменихме няколко члена и имахме една пауза от 4-5 месеца...иначе сме банда почти от година :)

Link to comment
Share on other sites

a na kolko ste 6toto tova e ot ogromno zna4enie estestveno

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна една забележка: името звучи по-скоро като за някоя емо банда или от тип Блинк 182 или Линкин Парк.. Просто да предложа едно мнение. Да не се засегнете нещо:).

Link to comment
Share on other sites

Хахах да това съм го чувал и от други :)) Амиии имаше много спорове относно името на групата.Имаше какви ли не предложения...ии един ден единия от китаристите вика.. "ае ш се казваме Life Sux Anyway" и ние се разсмяхме...тааа..банда олигофрени с глупаво име...сигурно ще го сменим по нататък,нооо има време :)

 

Относно годините..ами всички сме на по 20 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...