Jump to content
BulForum.com

Електролиза


Recommended Posts

Някой може ли да помага.Това е тема за презентация по Физика.Проблема е че няма достатъчно информация в нета и второ не съм много добър в Power Point.Може ли да ме насочите как да направя хубава презентация и ако от някъде мога да си я дръпна ще съм страшно благодарен

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да помага.Това е тема за презентация по Физика.Проблема е че няма достатъчно информация в нета и второ не съм много добър в Power Point.Може ли да ме насочите как да направя хубава презентация и ако от някъде мога да си я дръпна ще съм страшно благодарен

Еййй да му се незнае бедния нет, напоследък в него наистина няма достатъчно информация, всичко изфиряса. Затова си спрях нета и си пуснах интернет щото чух, че в него имало певече информация.

 

Влачи мързел :angry1

електролиза

Link to comment
Share on other sites

...Влачи мързел :angry1

електролиза

Не, че е лошо да помагаш, ама МЪРЗЕЛът няма да доведе до нищо добро. Отделно имам подозрение, че може да става дума не за презентация, а за демонстрация. В този случай само ще дам жокер: вода в стъклена чаша, молив, батерия, сол на вкус...

А като си помисля само: докато бях ученик нямаше интернет и прочее благинки и пак сме се справяли. А родителите ни като са нямали даже и копирни машини са ходили по библиотеки и са преписвали на ръка. Как са правили доклади? С труд - в това е смисъла на самостоятелната работа. Идеята не е да го намериш наготово отнякъде и да го прочетеш, изтапанил се пред класа.

Link to comment
Share on other sites

Еййй да му се незнае бедния нет, напоследък в него наистина няма достатъчно информация, всичко изфиряса. Затова си спрях нета и си пуснах интернет щото чух, че в него имало певече информация.

 

Влачи мързел :angry1

електролиза

 

Да търсил съм в Гуугъл от тези резултати има само 2 полезни неща и то информацията хич не е много-крайно недостатъчно за презентация.А и не съм добър с Power Pointa.@alchemy мерси за полезната информация

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...