Jump to content
BulForum.com

Търся видео


Yorkie

Recommended Posts

По-соециално движенията му - концерти, "dance-moves"... всичко :) Ако някой може да ми намери и MTV Music Awards '95 - там е уникално :)

Link to comment
Share on other sites

ed2k://|file|michael%20jackson%20&%20slash%20-%20mtv%201995%20video%20music%20awards%20performance%20live.mpg|62191008|21C7B1EC7FA94985FCDD3F9950236D1E|/

59mb

 

ed2k://|file|[purse]Micheal%20Jackson_1995%20MTV%20VIDEO%20MUSIC%20AWARDS.MPG|163292348|3F6A12E6D346F6AC223AF8B834D720B2|/

155mb

Link to comment
Share on other sites

...ъъъ...мерси... :blink:

Какво да го правя това по-точно?

Link to comment
Share on other sites

http://www.emule-project.net/

 

Сваляш, слагаш, пускаш, копираш линковете и от Transfers правиш един right click и Paste eD2k Links и те си се нареждат за сваляне.

 

Не знам защо, но от толкова цикъл в мулето съм започнал да мисля, че всеки го ползва по Default. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Нещо сръбска вълна те е подгонила :D .....назад към 80-те.Скоро бях на едно сръбско парти на славянските филологии...лепо е да ти говорят на сръбски

Link to comment
Share on other sites

Пф, тихо тихо! :D Сръбско и хърватски поп слушам. Хърватите ме изненадват, имат хубави работи, ширпотреба поп, в интерес на истината, но много добър въпреки това.

 

А покрай слушането, започнах да ровя текстове и да си превеждам парчета от тях, като съвестен лингвист. Сега ме мъчи една дилема, как сиреч се определя кога "c" (сърбохърватско) е "ц" и кога "ч", защото тъкмо като си помислих, че е "ц", когато е пред фонетично "и", от което да се палатализира и да стане "ц", видях, че дори пред "и" пак може да е "ч" и се отчаях нацяло. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Търся клип преди се казвапше "Best Knock Outs" с песента към него на "Frenkie&Hazma&Shtela-Ponovo" .

Прегледах на 40 страници в YouYube без успех явно е изчезнъл безследно :(

Moля някой ако знае нещо да помогне.

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...