Jump to content
BulForum.com

NEED HDD


Recommended Posts

Tyrsia HDD 8-10Gb ani models. Davaite oferti.

 

BTW poveche ot 15$ nemislia , che shte otdelia za sluchaia :)

Link to comment
Share on other sites

E shtom shte izpozlvame edna obshta tema da tyrsim

 

ами няма лошо, като гледам търсим в различни диапазони и не се застъпваме, така че почти всеки който има за продан и го привлече заглавието на темата ще има с кой от нас да си побъбри ;)

Link to comment
Share on other sites

Бая време ще търсиш на тая цена ! 8.4GB Quantum 7200rpm цена 65лв. !

E za 65 Lv znaesh mnooogo dobre , che sjte si vzema 20GB nov "40GB na staro"

 

:)

Link to comment
Share on other sites

и аз търся хард, по-точно 2 харда, единия 1.6-5.1GB и другия над 40 GB

Az imam 2,5Gb WD bezuprechen "niama bad sector no mi e malyk za celta za koiato go polzvam" S 2 dumi triabva mi po-golemichyk za server.

Link to comment
Share on other sites

A i molq vi da nqma takiva strqskashti ceni kato predlojenieto na KILLERINCHO m taq cena e kato za HDD predi 3-4 godini :)

 

Ne e offtopic, zashtoto i az tyrsa.

:) Ami to daite da ima cial topic HDD :) :) :) Hmmmm ne e losha ideiata :tongue

Link to comment
Share on other sites

ами batko32, аз нали та питах на PM за малък хард бе ? ти каза че нямаш !

аре сега пиши ми на PM колко му искаш и да го зимам

imash PM...shte razberesh zashto nemoga da se razdelia VEDNAGA s HDD-to :)

 

EDIT:

togava ti kazah , che niamam SVOBODEN :)

Link to comment
Share on other sites

davam quantium 2.38GB za 25 lea

aide dokato e topal

Ti naprava na opravi ve, smykni malko ot cenata de, sq sramno e za nashi hora tolkova pari. Vse pak tova sa samo 2.5GB :D Pomisli si oshte. Shtoto HDD nqma da isitne ama cenata shte iztine ;)

Link to comment
Share on other sites

davam quantium 2.38GB za 25 lea

aide dokato e topal

djo83france V momenta v koito si nameria po-goliam HDD tozi 2,5Gb WD shte go prodam za 7$ zashtoto TOVA E CENATA za HDD2,5 vtora ryka. :) Uspeh s prodavaneto

Link to comment
Share on other sites

E za 65 Lv znaesh mnooogo dobre , che sjte si vzema 20GB nov "40GB na staro"

 

Ако не те хванат вземи два три и на мене.

 

A i molq vi da nqma takiva strqskashti ceni kato predlojenieto na KILLERINCHO m taq cena e kato za HDD predi 3-4 godini

 

Преди три години тоя хард можеше да се снимаш с него верно е. Само че по сегашни цени един хард 20GB 5400rpm в ценовите листи на всички фирми не мое да го намериш под 50$ на къвто и да се опитва да ми се прави батко ти 32 по горе. Така че не разсъждавай излишно по мойте цени. Писал съм по горе че които не го устройва да продължава да търси и тва е. Просто си спести напъните, излишно е. Ако сте много отворени нямаше да търсите тука аз да ви кажа, ама тва си е ваш проблем. Между другото цената е твърда от тук нататък. Мислех си че ако продавам на разумни хора можеше да обсъдим цената, но както виждам не си струва. Айде които го интересува офертата да пише който не го трия ! Лек ви ден

Link to comment
Share on other sites

Преди три години тоя хард можеше да се снимаш с него верно е. Само че по сегашни цени един хард 20GB 5400rpm в ценовите листи на всички фирми не мое да го намериш под 50$ на къвто и да се опитва да ми се прави батко ти 32 по горе. Така че не разсъждавай излишно по мойте цени. Писал съм по горе че които не го устройва да продължава да търси и тва е. Просто си спести напъните, излишно е. Ако сте много отворени нямаше да търсите тука аз да ви кажа, ама тва си е ваш проблем. Между другото цената е твърда от тук нататък. Мислех си че ако продавам на разумни хора можеше да обсъдим цената, но както виждам не си струва. Айде които го интересува офертата да пише който не го трия ! Лек ви ден

Na men ofertata tvyrdo ne mi dopada, zatova prodyljavam da tyrsa.

@KILLERINCHO izvinqvai ako sym te zasegnal, ne e bilo umishleno.

Link to comment
Share on other sites

.........Ако не те хванат вземи два три и на мене...........

XEXEXEEEE ami 65Lv sa si 41$ ako si napravish truda da go smetnesh. A tova , che TI nemojesh da namerish na tazi cena e syvsem drug vypros.Kakto i da e ne mi se zaiajda sys kogoto i da bilo.TOPIC beshe "i E" NEED HDD Taka, che shte se vyzdyrjam ot komentari otnosno cenata na ofertite.

 

P.S.

Vse oshte tyrsia HDD 8-10Gb moje i 4,3 , 5,1 , 6,4 , .... :) Vajnoto e da sa CHITAVI :)

 

 

EDIT :

Imam veche oferta za 6,4 18$ shte izchakam oshte malko

Link to comment
Share on other sites

Ами много добре знам колко са и затова ти казах да вземеш и на мене щото това прави грубо по 20$ чисто от всеки такъв хард който продам. И дай да спираме да спорим щото ще затрия темата и пак наново. Който го устройва да казва който не да продължава да търси. И нали се сещаш че първо тоя хард не е купуван сега и второ ако го продам във втора ръка компютър ще му взема даже и по висока цена от тая :) Така че не ме гледайте умно като предлагам тая цена :) Давайте твърдо по темата и толкова !

Link to comment
Share on other sites

Nikoi li niama za prodavane HDD ??? :(

Link to comment
Share on other sites

20 leva QUANTIUM 2.38GB

svalqm cenata :)

Abe chovek :) ako si prochel post's shte vidish , che az imam takyv i tyrsia PO-GOLIAM :) I ako si nameria moia shte go dam za 7$ Kakvi 20Leva mi govorish :)

Link to comment
Share on other sites

batko32, за мен е това дето е писал djo83france, аз съм навит, пратил съм му PM

 

а, и тая оферта за 18$ незнам кво я обмисляш, ако не го щеш дай го на мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...