Jump to content
BulForum.com

Bluetoth проблем!!


Recommended Posts

Значи получва се следния проблем.Свързвам "синиязъб" към компа и ми вади следното съобщние КЛИК! .Не ми дава да ми инсталирам драйвирите ръчно или по друг начин а ми вади все това съобщение.Имате ли си на представа какъв е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Проблема е решен просто трябвало да се качи една програма от диска с драйверите и всичко заработи :) Друг е въпроса че блутута се оказа несъвместим с моя телефон angry1 Темата може да бъде затворена :)

Link to comment
Share on other sites

не знаех, че и bluetooth имат несъвместимости с определени марки. То си е като мрежово устройство какво го интересува каква марка е другото устройство. Все едно един wireless или лан карта да е несъвместимо с друга марка такива

Link to comment
Share on other sites

не знаех, че и bluetooth имат несъвместимости с определени марки. То си е като мрежово устройство какво го интересува каква марка е другото устройство. Все едно един wireless или лан карта да е несъвместимо с друга марка такива

 

Незнам бре човек това е че със СЕ К700 и Т610 и Нокиа 3230 работи без проблем(с тези имах възможност да тествам).Като го пусна с моя Панасоник ВС6 е неще да работи и това е :angry1

Link to comment
Share on other sites

Какво ще рече неще да работи? :) Да не би да си забравил да пуснеш Панасоника на visible режим. :)

 

Ми ще рече че ако вържеш горепосочените телефони от мен със "синия зъб" ти дава възможност да влизаш в самите папки на телефона да сваляш от тях или да уплоадваш.Или пък ако имаш модем на телефона да го ползваш през Блутута а с моя телефон дава единствено да изпратя от компа номер от телефонен указател и това е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...