Jump to content
BulForum.com

Day Break


Recommended Posts

DAY BREAK

 

day_break-cast.jpg

 

Жанр: Drama, Action/Adventure

Държава: САЩ

Година: 2006

Show score at tv.com: 9.1

Информация за сериала:

ABC.com

TV.com

IMDB

 

Описание:

Имал ли си някога толкова лош ден, че нямаш търпение да свърши? Такъв ден, където нищо не е наред и всичко се обръща срещу теб. Какво ще стане, ако можеш да сложиш този ден в миналото... буквално?

Детектив Брат Хупър има наистина лош ден. Обвинен е в убийството на щатският прокурор Алберто Газа. Той има алиби, но никой не му вярва. Когато осъзнава, че е натопен решава да бяга, но разбира, че любовта на живота му също е в опастност. Eдна сутрин той се събужда и осъзнава, че този ден се повтаря отново и отново... За да спре този кръговрат и разкрие загатката, той трябва да разбере кой го е натопи

 

Връзки към епизодите:

Day.Break.S01E01.HDTV.XviD-XOR - "Pilot" @ArenaBG

Day.Break.S01E02.HDTV.XviD-XOR - "What If They Run" @ArenaBG

Day.Break.S01E03.HDTV.XviD-XOR - "What If He Lets Her Go" @ArenaBG

Day.Break.S01E04.HDTV.XviD-XOR - "What If He Can Change The Day" @LinkosBG

Day.Break.S01E05.HDTV.XviD-XOR - "What If They're Stuck" @ArenaBG

Day.Break.S01E06.HDTV.XviD-XOR - "What If They Find Him " @LinkosBG

БГ Субтитрите ги търсете в Click Here

Link to comment
Share on other sites

Изгледах ги

и ми хареса, има някаква надежда в него но ще видим как ще се развива по нататък

ще си зададете въпроса защо как и по какъв начин се връща един и същи ден няколко пъти ( дано се разбере в следващите серии )

но е интересен начина по които детектива променя дадени ситуации ( макар на повтарящия се ден да е с раните от вече преживяния ) и се появяват нови въпроси на които очаквам отговорите със всяка нова серия

изгледайте сериите които ги има за сега и приценете сами да ли ще продължите да го следите

според мен си заслужава

би трябвало утре да е има из нета и 4 серия

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни чувам хубави неща за него, но все избягвах да го гледам. След първите 2 епизода мога да кажа, че е много интересен и добре замислен. Ще се хареса на фенове на Memento и The Machinist

Link to comment
Share on other sites

Ем аз го гледах туко що и съм добре впечатлен .....

Може да има успех.. Според мен май всеки ден ще цикли едно и съшои но различни неща ....

Но може и да нее така тъйкато може да стане банално ... най вероятно да се измъкне от куките когато го гонят и да си продължава денят ... незнам ще се види по нататъка .....

Зарибено е сериялчето .. Ще се гледа :)

Макар че го няма все още в локал ... Дано скоро го качат че с тея умрели от глад 40к доникъде няма да стигна ;)

Link to comment
Share on other sites

значи наистина целият филм ще цикли на един ден ... Ама за сметка на тва действията са различни ...

ФИлма с всяка серия почва да ме грабва .... Обаче ся колко ли ще се чака за тея субтитри на 4-та серия

Link to comment
Share on other sites

значи наистина целият филм ще цикли на един ден ... Ама за сметка на тва действията са различни ...

ФИлма с всяка серия почва да ме грабва .... Обаче ся колко ли ще се чака за тея субтитри на 4-та серия

Вече ги има БГ субтитрите

4 серия също ми хареса

SPOILERS:( относно 4 серия )

Не ми хареса момента където имаше среща с човека които щеше да му отговори на всичките въпроси а нашия предпочете да помогне на Андрея ( но може в следващата серия да придприеме нещо друго ), в крайна сметка се оказа че приятелят на Андрея, бившия му партньор разпозна снимката която може да му помогне за някои отговори както и неговия пакет с пясъчен часовник.

Предполагам че ще става все по интереснен

Link to comment
Share on other sites

и мен малко ме издразни това че срещата е провали зарди жената .....

Но не разбрах сега Те тримата ли влизат в циклещия се ден или само нашия човек с пичката ..

Или денят вече си продължава.. ???

Иначе серията беше готинка

Link to comment
Share on other sites

И аз изгледах четирите серии и мога да кажа, че ми хареса. Имам само проблеми със субтитрите, които изтеглих от subs.unacs.bg. Работата е там, че BSplayer и WMP не ми ги зареждат. Ако някой знае закакво става дума да пише.

Link to comment
Share on other sites

ем пробвай с най ламерското примерно Филма ти се казва Daybreak.avi промени на субтитрите името На същото като на името и сложи накрая суб или срт примерно Daybreak.srt or .sub

Link to comment
Share on other sites

ем пробвай с най ламерското примерно Филма ти се казва Daybreak.avi промени на субтитрите името На същото като на името и сложи накрая суб или срт примерно Daybreak.srt or .sub

Ми името на субтитрите си е едно към едно с това на отделните серии. Явно проблема е друг. Ако някой има други предложения да сподели.

Link to comment
Share on other sites

Ми името на субтитрите си е едно към едно с това на отделните серии. Явно проблема е друг. Ако някой има други предложения да сподели.

Дугото ми предложение ... е Add Remove Programs\Uninstall на кодеците с който си в момента и слагаш Това

 

А някой знае ли кога излзиат серийте .. ??!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Day BReak 01x06 Thepiratebay.org мисля че знаета че не иска регистрация :)

 

ЕЕЕ тяхната .... и мен супер много ме зарибява тоя сериал ама все още не разбрах спряли са го или не ?

Тъкато четох че стигнал до 13-та серия и незнам си кво са го спряли .. а из нета за сега има 6-та серия ??!?!?!

Нещу съм объркан

ето и суб :) http://subs.unacs.bg/get.php?id=27762

Link to comment
Share on other sites

То целия сериал щеше да е от 13 серии. На сайта на АВС може да се гледат всички епизоди онлайн, но само за ИП-та от Америка.

Link to comment
Share on other sites

То целия сериал щеше да е от 13 серии. На сайта на АВС може да се гледат всички епизоди онлайн, но само за ИП-та от Америка.

eeee ууууу ..... Ем ся кво трябва да чакаме някой да ги запише майна ......

А иначе искаш да кажеш че сериала е предвиден саmо 13-серий .. или е СПРЯН ?!?!?! :)

Link to comment
Share on other sites

Да, като цяло са били измислени 13 епизода. Това са mini-series, колкото да поддържат интереса на хората в паузата на Лост. Но нали там хубавата телевизия не получава добри рейтинги и са го спряли..

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе как така ще го спират поне да си го довършат и аз си мисля че няма да е повече от 15 серии максимум 20 ( но и те са му много )

кофти работа можеби така са се забатачили че не могат да измислят добра развръзка :)

Link to comment
Share on other sites

Е не четеш ли? Всички серии са снимани, но поради ниски рейтинги в Щатите са го спряли. Може да се гледат всички цели серии от сайта на АВС, но само за американци.

Link to comment
Share on other sites

пфффф Е неее ... Тая 6-та серия е кофти лоша ....... почти всичко се разбра за кво става въпрос ....

Дано да качат останалите щото ша полудея ... мнооо ме кефи ... особенно тая серия е най-яката до ся ....

Link to comment
Share on other sites

6-та серия имаше много добра развитие (най добрата серия за сега)

но да се надява ме че и останалите в близкото бъдеще ще се намерат из нета

сериалчето си е много доволно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...