Jump to content
BulForum.com

За Matrix 2, T3 и т.н. (FAQ за "излезли" филми)


bat6oko

Recommended Posts

abe tozi topic ne beshe li obsuden veche tuk ???

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: niama li zashtita sreshtu bezsmisleni requesti ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Pro4etoh go celiq ama ne razbrah dali nqkoi ima jelanieto da go KA4I...

 

Razbrah oba4e 4e nqkuv imal 18 PC-ta v zala s sobstveni IP-ta koeto men hi4 ne me interesuva

Razbrah sa6to 4e Kabelniq net e BAVEN (za free.techno-link.com i data.bg koeto si go znam ot malak)

 

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Поне постера, който е поустнал и хубав, нали ? Та, bat6oko ще ти обясня набързо нещата. 1-во филма ще излезе тази година някъде към лятото. Това обаче е Американската премиера на филма. Една седмица след това филма ще го има и на .кам. 1 месец след това ще се намери и един ДВДскрийнър. Следователно от предишните изречения можеш да си направиш извода и да почакаш още 4-5 месеца и чак тогава да поустнеш този топик. Съгласен си нали ? 2-ро тези неща за 2-рата част, ако си ги чул от НЯКОЙ, който ВЕЧЕ го е "ГЛЕДАЛ", то тогаз вярвай на него. Може би той е взел лентата от братята Уашовки и я е гледал, но както и да е, няма значение. Ако пък е твоя приумица, че филмът вече е излезнал щом има плакат, то това говори само за това колко информиран си. Сега бих ти препоръчал и няколко адреса, на които има доста полезна информация за 7-мото изкуство - www.imdb.com, www.movies.yahoo.com, www.joblo.com, www.cinecon.com and etc. Посещавай ги редовно и моля те не пускай вече ТЪПИ теми.

 

Пийс

Link to comment
Share on other sites

maleeee, curidge, iavno si bil dosta iadosan ta da izpishesh tolkoz neshto ;)

da se nadiavame, che shte posluji na vsichki hora, kato bat6oko i shte im dade tema za razmisul ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Пинвам темата за да се забелязва и да не се стига повече до такива въпроси.

xu xu xu ... e tva se kazva moderator v deistvie ;)))

bravo, Dreamer!

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, samo pls ne pinnvaj vsqka tupa izlqzla tema :)))

 

BTW kakvo stana s DVD screenera na LOTR the two towers? izleze li veche? shtoto v ftl "skapaniak" e pusnal nqkakuv sample na DVD screener na filma ot nqkakva crackerska grupa TDI... ta ima ili nqma?

Link to comment
Share on other sites

ok.

Razbrahmese oba4e razgledah predi6niq topik za Matrix 2 i ot 4 stranici samo v pyrvata ima6e za filma i to v na4aloto.

 

tolkova li e slojno za vas da vlezete v CHAT-a (ne me interesuva koi) i tam da se karate??????????????????????????????????????????????????????????????????

 

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

sorry mnogo 4e sam vi otnel ot cennoto vreme za da pro4etete tiq topic-i

 

peace-logo.jpg

Link to comment
Share on other sites

bat6oko кажи какво ти трябва за филма и ще ти кажем. Баси струва ми се, че говоря на даскалката ми по български. БТВ нормално е в предишния топик да няма нищо, защото просто няма какво да има. Какво искаш ? Шотс, трейлърс, постерс, спойлърс и т.н. ? Това ли искаш. Баси нещо не мога да те разбера, но както и да е.

 

tolkova li e slojno za vas da vlezete v CHAT-a (ne me interesuva koi) i tam da se karate??????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Че кой се кара бе човек. Туки всички сме си дружни, пък и няма причина да се караме освен, ако някой от нас не сгафи. Баси писна ми.

 

БТВ времето ни наистина е ценно или поне моето, но както виждаш отговарям ти и то без да те обиждам, просто влагам малко ирония. Компренде ? Аре стига по този топик, че само се нервирам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...