Jump to content
BulForum.com

Prodavam ! ! !


Recommended Posts

abe vse po symnitelno stava s teq otbivaniq ot cenata(lo6o nqma de :) ).i vse pak nqma da e zle da kaje6 6to go prodava6 i ima li mu ne6to za6toto men pone modela me kefi i mi e 4udno kak ako vsi4ko mu e v red 6te dava6 takiva oferti za nego.

Link to comment
Share on other sites

abe vse po symnitelno stava s teq otbivaniq ot cenata(lo6o nqma de :) ).i vse pak nqma da e zle da kaje6 6to go prodava6 i ima li mu ne6to za6toto men pone modela me kefi i mi e 4udno kak ako vsi4ko mu e v red 6te dava6 takiva oferti za nego.

Ale mnoo ma kefi toq Sony Ericsson T610 i imam zadeleni 300 leva i mi trqbvat pone oshte 160-170 leva da si go vzema,vidq 4e go beh pusnal za 250 purvo sled tova 220 sled tova 200 i sq ve4e padnah tolkova zashtoto,mi trqbvat parite speshno,telefona si raboti perfektno obhvat ima kadeto iskash,prosto panela mu e malko odraskan i zatva tolkova mu padam ot cenata,ama to ve4e se prodavat 4isto novi paneli za Samsung T-100.Davam go s origibalno zarqdno.Ima si daje garanciq oshte 1 mesec.

Link to comment
Share on other sites

Za "mandirimuniak"

 

Zna4i pi4 ti ma pitash na kakvo se dulji odraskanoto,emi nqma da te luja izpuskan e.A do kolkoto za panelite edin originalen panel za T-100 struva ot 40 do 50 leva i panela se smenq neznam koi ti go e kazal tva 4e t-100 e sus nesmenqem panel.Zna4i telefona po princip kato go vzemesh ot GLOBUL ili Mtel ti go davat s 2 vida baterii ednata e po golqma drugata e po malka,v slu4aq moq e samo s edna i tq e malkata tq izdurja 3 dena maximum.Kupen e ot Ruski magazin "alphatel"ne e razkodirvan ima si bulgarsko menu.Telefona e s 1 mesec garanciq oshte i go davam s originalno zarqdno,davam go po eftino zashtoto mi trqbvat pari speshno,i zaradi odraskanoto za drugo ne,zatva ti kazvam kaji edna cena pod 200 leva,v slu4aq 180,170,60,e moje da e i naprimerno 165 ili 175,zatva nqma problemi.Emi tva e,drugo nqmam kvo da kaja.

 

Ale pi4 neshto kato ti pisah PM i ne mi davashe da go izprata,zatva ti pisha tuka.SORRY

Link to comment
Share on other sites

все още се продава ли се?

Da vse oshte se prodava ! ! !Ako se surdite 4e nemoga da otgovora na horata koito mi pishat PM,izvenqvaite,prosto tiq dni mi se natrupa dosta rabota.

 

Vse pak koito dade nai mnogo pari na nego shte go dam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...