Jump to content
BulForum.com

Търся някой да ми прехвърли CVHS касети на DVD


Recommended Posts

Имам 10-15 касети от камера (C-VHS). Търся някой с capture card, VHS видео и DVD записвачка да ги прехвръли на MPEG2 (DVD качество). Имам адаптер (едно нещо в което се слага малката касета, така че може да се пусне на нормално видео).

 

Плащам по 3 лева на касета. DVD подложките са от мен (щото искам качествени дето могат да траят).

 

Знам че ще ми предложите да отида в дома на техниката, но според мен там цените са силно завишени (за 10-на минути внимание).

Link to comment
Share on other sites

Имам 10-15 касети от камера (C-VHS). Търся някой с capture card, VHS видео и DVD записвачка да ги прехвръли на MPEG2 (DVD качество). Имам адаптер (едно нещо в което се слага малката касета, така че може да се пусне на нормално видео).

 

Плащам по 3 лева на касета. DVD подложките са от мен (щото искам качествени дето могат да траят).

 

Знам че ще ми предложите да отида в дома на техниката, но според мен там цените са силно завишени (за 10-на минути внимание).

Ако не ти трябват спешно, като мине 8-ми декември бих могъл да ти свърша работата....стига да не искаш редакции по материала. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако не ти трябват спешно, като мине 8-ми декември бих могъл да ти свърша работата....стига да не искаш редакции по материала. :)

 

Никакви редакции : просто ги хвърляш на MPEG2 720x576 PAL (= DVD качество).

И не ми е спешно : когато кажеш.

Ако някой друг се навие да свърши работата преди това ще му ги дам разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

Много се извинявам, но да не отварям нова тема . И на мен ми трябват 2 касети да се прехвърлят на ДВД , но отидох и питах в едно фотостудио - искаха ми 120лв , на касета !!! Ако някои се наеме да ми ги направи 2-те за по евтино , ще съм много радостен :)

Link to comment
Share on other sites

Много се извинявам, но да не отварям нова тема . И на мен ми трябват 2 касети да се прехвърлят на ДВД , но отидох и питах в едно фотостудио - искаха ми 120лв , на касета !!! Ако някои се наеме да ми ги направи 2-те за по евтино , ще съм много радостен :)

Ако са като на georgekodinov ще ги направя заедно с неговите. :)

 

П.П. Кое е аджеба това фотостудио...да не са разбрали че ще им даваш 2 касети Betacam... :bgrin: ...или пък ти да не си разбрал, че са ти казали по 120 ст. на касета... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Едно уточение : интересува ме някой САМО да ми прехвръли касетите на MPEG2 САМО на посочената цена. Ако смятате че се интересувам от "художествено оформление" на DVD бъркате. Не го искам (щото мога и сам) и не съм готов да платя допълнително за него.

Просто не ми се ще да си купувам capture card (която нека не забравяме че е около 50-60 лева с ДДС нова) щото после няма какво да я правя.

Така че моля не ми предлагайте оферти НАД цената на картата - не е сериозно някак. :angry1

 

Допълнение : може да помисля и върху оферти за capture card втора ръка : но да е USB 2.0 или PCMCIA че искам да я включа към лаптоп. Пуснал съм запитване тука

Link to comment
Share on other sites

Cena 10 lv na kaseta ako e do 3h

i 15lv ako e nad 3h DVD-tata sa ot men

kakto i kutiikite za tqh

Колега, чети какво пише : какво искам, какво предлагам и разни такива детайли :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

във фотопинк е 20 или 30лв. на час само информативно :D

То както колегата каза по-горе има и по 120 : не е луд този дето яде зелника, знайш. :P

Link to comment
Share on other sites

Оправих се, моля някой да затвори темата.

Най-накрая отидох и си купих capture card и си ги направих сам.

Ако някой ви казва че на българина му се работи да знаете че не е прав.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...