Jump to content
BulForum.com

Продавам процесор...


Recommended Posts

Ако може едно шотче така с поне 10 часа perl95 и с какво охлаждане си го докарал на 2.9 на 1.4в

Не съм въртял тестове,но съм играл часове на код2 без проблеми!Шотове не мога да напрвя на тази,честота понеже с новата ми памет не мога да го докарам над 2.7(това е и причината за продажбата му)....иначе на 2.9 с бокса не е вдигал над 53-55 градуса при фул лоад!

Link to comment
Share on other sites

извинявам се но се отказвам от офертата защото ми трябват спешно и сега излезнаха нови и мога да ги взема веднага...

Link to comment
Share on other sites

ако дори на 2,7 при тва с боксовия охладител ми извъртиш няколко часа прайм95 и то при такива температури съм готов да го взема процесора

Link to comment
Share on other sites

ако дори на 2,7 при тва с боксовия охладител ми извъртиш няколко часа прайм95 и то при такива температури съм готов да го взема процесора

Довечера ще направя теста!

Link to comment
Share on other sites

322*9 /133 делител на паметта да видим тия 2.9гиги.Ако се окаже вярно това на тази цена си е направо подарък.Или пък не ги стигаш защото контролера на паметта нещо понакуцва асинхронно ;) ?

Link to comment
Share on other sites

322*9 /133 делител на паметта да видим тия 2.9гиги.Ако се окаже вярно това на тази цена си е направо подарък.Или пък не ги стигаш защото контролера на паметта нещо понакуцва асинхронно ;) ?

Стига ги,ако не го правеше нямаше да го казвам!Просто с новата ми памет не мога да стигна това,което стигах преди и затова се дразня....паметта не искам да я продавам поне засега и затова реших да продам процесора!ЕТО скрийнове да се види как работи процесора в момента останалото е на честна дума!В крайина сметка,ако не се продаде ще се примиря и ще си карам с него....така или иначе съм дал доста повече пари отколкото го продавам!!!Картинките които съм дал са правени при затворена кутия с боксовия охладител!!!

Link to comment
Share on other sites

на 2.9 Ghz само тръгва или даже и windows зарежда? защото ако съдим по скрииншотите работи стабилно макс на 2650 mhz?!

Link to comment
Share on other sites

на 2.9 Ghz само тръгва или даже и windows зарежда? защото ако съдим по скрииншотите работи стабилно макс на 2650 mhz?!

Тръгва и си работи супер стабилно!Не съм пускал прайм,но съм играл часове наред без никакви проблеми просто със сегашната ми памет не може повече от 2650Мхз и затова искам да го продам!Мога да дам шот от фракт правен на 2943мхз с предишната памет!Въртял и съм и всички 3д маркове на тази честота също без грижи!

Link to comment
Share on other sites

Тръгва и си работи супер стабилно!Не съм пускал прайм,но съм играл часове наред без никакви проблеми просто със сегашната ми памет не може повече от 2650Мхз и затова искам да го продам!Мога да дам шот от фракт правен на 2943мхз с предишната памет!Въртял и съм и всички 3д маркове на тази честота също без грижи!

Интересува ли те бартер + пари за процесора от подписа ми, с свалена капачка е ?!

Link to comment
Share on other sites

Тръгва и си работи супер стабилно!Не съм пускал прайм,но съм играл часове наред без никакви проблеми просто със сегашната ми памет не може повече от 2650Мхз и затова искам да го продам!Мога да дам шот от фракт правен на 2943мхз с предишната памет!Въртял и съм и всички 3д маркове на тази честота също без грижи!

 

За да ти повярваме, би ли казал каква е била предишната ти памет (марка, честоти, напрежения, закъснения) и каква е сегашната и защо с нея не иска? Заради големия делител ли, поради който контролера на оптерона се дъни и не иска да хване висока шина? :rolleyes: :confused

Link to comment
Share on other sites

За да ти повярваме, би ли казал каква е била предишната ти памет (марка, честоти, напрежения, закъснения) и каква е сегашната и защо с нея не иска? Заради големия делител ли, поради който контролера на оптерона се дъни и не иска да хване висока шина? :rolleyes: :confused

Предишната памет беше ОЧЗ ГОЛД 1Гб стик дефолт ДДР 500 3 3 3 8,като на 166 делител 9Х323@1.4В бацаше на 3 3 3 7@2.7В без грижи!С новата рам ОЧЗ Платинум 2Х512 ДДР 400 2 3 2 5 не ще да отлепи на 133 делител 9Х300,което дефакто е ДДР 400 на рама и 2.7гхз на проца!Паметта просто не се харесва с ХТТ шини над 290-295 и затова съм принуден да ползвам делител 150 понеже с него е оптимално клокнато цпу-то!!!

Link to comment
Share on other sites

2. ... Минимална сума за намаляване на цената за продукти до 100 лева - 5 лева! За продукти с цена 100 лева или повече минималната сума е 10 лева. За продукти с цена 400 лева или повече минималното понижение на цената е 20 лева. За продукти над 800 лева минимума за редукция е 25 лева.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Тези дни ми пристига Х2 процесора,така че Оптерона пак е в продажба с нова по ниска цена!Който иска перфектен процесор за с.939 с още много гаранция да не се чуди!Цена 110 лева

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...