Jump to content
BulForum.com

Продавам MB+CPU

Recommended Posts

MB:EPOX 8RDA+ ver:2.2, Made in Taiwan

nForce2 Ultra 400 AGPset/400MHz FSB/Dual Channel DDR400/1 AGP-8X/5 PCI/USB2.0/ATA-133/ LAN/IEEE-1394/6CH Audio

Дъното е с MCP-T чипсет->много добро Audio.В перфектно състояние.

ИНФО-->ТУК

CPU:Barton 2800+(2083MHz)/FSB 333/1.65V

ИНФО-->ТУК

Степинг:

AXDA 2800 DKV4D

AQYHA0405TPMW

Процесора с лекота си върви на 2400MHz(XP3600+) на дефаулт напрежение

ШОТ с над час тестване при пълно натоварване--->127399_t.jpg

Предполагам има още доста възможности,но ще го пробвам тези дни!

Цена:195лв

@Nonsan - компонените са добри, но са без гаранция и остарели вече и за толкова пари има мн. по-рационални решения с 2-пъти и нагоре по-висока производителност.

За 210 лева ще намеря 64-битов процесор и дъно сокет 939 ;), които с лекота правят 2.6GHz с не много ток :)

Иначе имам интерес към дъното, но на тази цена ще трябва да почакам година - 2 ;)

EPoX 9NDA3I 939 - AGP8x се продава 65лв! втора ръка, по-добре да сглобя 939 платформа, поне ще си струва повече съотношението: цена - роизводителност ;)

Ако някой модератор сметна поста ми за спам нека бъде премахнат от темата, за което се извинявам ако е така.

Алекс,процесора днес пътува за Бургас.Ако нещо се обърка ще ти се обадя.

Agile,дай да го купя това дъно за 65лв.

А за тези пари да вземеш по-прозводително леко ме съмнява ;)

Цена на Дъното:65лв

Честито на новите собственици на компонентие :)

Добра цена за дъното ;)

OFF:

Ето ти една малко сравнение приятелю:

Motherboard: EPOX 8RDA+ Rev.2.1 със Zalman NBF47J - 80лв. - Продадено

CPU: Barton 2500+ ZALMAN 7500 AlCu - 80 лв. - Продаден

Само охладителите струват по 20-кинта втора ръка ако ги смятаме на - 50% ;)

Имаше и един ASUS сокет 754 VIA chipset AGP-8X за 75 лева.

С лекота прави 300х8 с Sempron 2600+ без повишаване на напрежението и паметите с делител 166 и ефективнa честота 480 MHz ;) Сам можеш да погледнеш в ценовите листи колко струват семпроните за 754 и с това HTT на 900 или 1200 ще смачка бартона, макар и с повече кеш ;)

Знам, че не те интересува сигурно, но аз си продадох стария EPoX 9NDA3I, 939, NF3, AGP за 60 лева на софиянец.

Убедил съм се,че си процесор по спама.

Един път говориш за:

EPoX 9NDA3I 939 - AGP8x се продава 65лв

А сега:

Имаше и един ASUS сокет 754 VIA chipset AGP-8X за 75 лева.

Чудя се ти дали не се дрогираш :wacko:

Аз също мога да цитирам хей така,като мога да си измисля и по-изгодни.

Ами що не го купи като си писал че те интересува а това е много изгодно

Иначе имам интерес към дъното, но на тази цена ще трябва да почакам година - 2

Явно не ти е омръзнало да си смучеш от пръстите каквото ти харесва и е угодно на теб ;)

А това,че е продадено за един ден говори дали е добра или не цената.

А между другото още помня как ти продаваше една карта на цена над нова и не се спря 3 дни да си едитваш и UP-ваш поста за да обясняваш колко добра е била и да си скриваш недомислията.

А за това:

С лекота прави 300х8 с Sempron 2600+ без повишаване на напрежението и паметите с делител 166 и ефективнa честота 480 MHz Сам можеш да погледнеш в ценовите листи колко струват семпроните за 754 и с това HTT на 900 или 1200 ще смачка бартона, макар и с повече кеш
веднага съм навит да тестваме.

Облога е който падне подарява неговите компоненти....Ще участвам с Бартон мобилка 2600+ @2500Мхц и EPOX 8RDA+ pro,теб те очаквам с тези които цитираш.

С еднакви памети и на 2 те конфигурации.

Ние на село не вадим колците с доматите и също правим тестове ;)

@Nonsan: спомням си, когато исках да взема такова дъно от теб, че се отмента, сделката беше бартер с доплащане(ASUS A7N8X-X +договореното от нас доплащане), но явно си намерил по-добра оферта след уговорката ни и се отметна, но поне се обади да ми кажеш :)

"още помня как ти продаваше една карта на цена над нова"

Продал съм 2 чисти 6600 и една Galaxy GE, като при всяка съм се набутвал с по 30-40 лева а последно продавах Axle 6800LE @ 16x1 6vp ;) и да отбележа, че нея я бах куил от София с наложен платеж от 240(+5лв куриерски) лева без охладител, а я дадох за 250 с Zalman VF700-AlCu, който струваше тогава 36 лева ;)

Сигурно говориш за чистия GainWard 6600, който продавах наистина дълго време, eто ти ревю на ми картатa, правил съм го докато я продавах :D - http://www.series6600.hit.bg

Значи горе цитираната система от мен е на един приятел, лично съм я клоквал и без напрежение процесора от 8х200 запали на 8х300 (в биоса нямаше повече от 300 :D ), като са зададени, mem divider - 166, Htt frequancy x3 и мем timings 8-3-3-3 - като не разбираш, не злобей!

Въпросната система има 45ns закъснение на теста в Еверест, а твоя "barton" колко наносекунди прави?

Пробвай и програмката "SuperPI", там смята 1mb за 34 секунди :P

Agile,никога съм се отмятал от сделка и това могата да го потвърдят стотици в този форум.

Никога не съм бил за 2-3-5лв в повече,както ти се изразяваш,когато обещая.

И лъжеш най безсрамно,че си искал да вземеш такова дъно.Такива дъна съм имал само две.

Едното беше преди 2-3години и го взе kumcata,като с теб съм нямал никакви уговорки.Второто беше на скоро(септември месец),но не беше този модел и,а А7N8X-E De LUXE и отново не съм имал никакви уговорки с теб.Просто от преди 2 години съм те разбрал и не комуникирам с теб.

А за някакво друго за което сделката беше за бартер,а ти си беше пазарил твоето за повече,няма да говоря.Пазарлъка ти беше безкраен и два или три пъти не ми отговори на телефона.Мисля,че и на домашен звънях и майка ти те скри и пак нищо.

А после сам ми беше писал ,че си го продал.

Значи наистина се дрогираш,щом не помниш и какво е станало.

Съжалявам те!

А когато цитираш нещо бъди малко по-точен,а не избирателно да подвеждаш както винаги.

Просто за мен такива хора заслужават само презрение.

Но ще ти отговоря за последен път:

Би трябвало да сложиш цялата цена от 370лв,не само на процесора.Защото другите цени са като на нови и май компенсират.

Защо не цитираш,че продавам RAM на толкова за колкото съм я купил.

Защото си жалък!

Разбий ги по компоненти 370лв,сложи и 30лв бензин и ще ти дойде сметката.Ако искаш да ти дам и телефона на човека в Слатина при който съм отишъл и взел лично.

Така че за 400лв за всички компоненти не излиза процесор на 30лв,а доста отгоре.

А ето я офертата:

Продавам тази конфигурация:

- Athlon XP 2800+ (Barton)

//

- ASUS A7N8X Deluxe (Socket A, nForce 2 Ultra, FSB400, AGP Pro 8X, 6-Channel Audio, SoundStorm Dolby Digital, Dual DDR400, SATA, RAID, 1394, USB 2.0, LAN)

//

- Albatron GeForce 5900XT

//

- 2x512 DDR 400MHz (Elixir)

----------

300лв.

+

70lv. - FORTRON 400W (8 месеца гаранция)

----------

370лв.

А като знам че пак ще се правиш на мъж да ти ги разбия аз:

Продаваеми цени:

Дъно:70лв

Процесор:100лв

Памет:140-150лв

ВКарта:100лв

Захранване:50-55лв(74лв е НОВО)

Приблизително 460-470лв. или 15% отгоре.

Предполагам,че даже и на теб ти е ясно,че по отделно цените са малко повечко отколкото на куп и никой няма да рискува и купува нещо от което ще се набутва.

Та като дойдеш да купиш от мен всичко за 340лв и ми платиш безина-30лв,т.е ми дадеш 370 в брой тогава ще ми излезе на 30.

Но ти няма да дойдеш,защото намираш по-изгодно ;)

И само се плюмчиш.

А за твоите ВКарти да ти спомена че отново лъжеш.Но ти си мислиш,че само ти знаеш.

Картата я купи за 160лв,а и искаше над 80лв отгоре,само за това че си я тествал.

Мисля че ти с 50% печалба си бил доста по-алчен сравняваики ги с моите 15%.

И без да си си мръднал пръста.

Помня ти пазарлъка с дни(и не само аз) в дата-та.

Както помня и тука във форума,когато през 10мин си сменяше мнението.

Така,че вземи се опомни малко защото освен,че се излагаш почваш и да дразниш.Не мен,защото си ми безинтересен,а хора които ми пишат в 4часа през ноща.

А относно за ТЕСТ-а:

Значи горе цитираната система от мен е на един приятел ( не мога да участвам с нея ) , лично съм я клоквал и без напрежение процесора от 8х200 запали на 8х300 (в биоса нямаше повече от 300 ), като са зададени, mem divider - 166, Htt frequancy x3 и мем timings 8-3-3-3

Въпросната система има 45ns закъснение на теста в Еверест, а твоя "barton" колко наносекунди прави?

Пробвай и програмката "SuperPI", там смята 1mb за 34 секунди

Ако искаш да тестваме моята ситема срещу твоята на еднакви честоти да видим коя по-може а залога нека бъде една 128-ца SDR ( не искам да те обирам ) , че на гаджето машинката има нужда

Аз не се отмятам и съм насреща.

Какъв е проблема да тестваме.Нали ще изгубя и с приятеля ти ще спечелите доста.

Или май те е шубе ;)

Не се прави на много интересен с тайминги и прочие и да постявяш всякакви условия.

Идваш-> тестваме->отнасям те като куцо пиле домат-> и взимам Компа!А ти като си сигурен и се обзалагаш ще му купиш НОВ.

Това е решение.Или както винаги си подвиваш опашката като мръсно коте,па с моя или другият или т.н.

Не ама ако,ама не или еди какво си.Застани като мъж и ела да вземеш моя като си толкова сигурен.

Иначе ако почнеш пак да увърташ си оставяш пълна П..КА!

И накрая добре,че има такива като теб за да става интересно понякога.

Но май ти си изгубил границата си!

Наглостта ти няма край!

Първо, ДА отмента се от сделката, като ми каза че си го уговорил (не помня моделa, не ме и интересува вече, тогава исках хубаво дъно с NF2-Ultra) с друг и щеше да ми предлагаш друго дъно, но реших, че не искам да се занимавам с теб от тогава насам, защото останах разочарован. Че се пазараих така е, но в турция казват, че си БАЛЪК ако не се пазариш :)

Второ, беше точно преди 2-3 години!

"с теб съм нямал никакви уговорки" после казваш, че си ме търсил по телефон, сам си противоречиш!

Трето помня си оправяше зъбите когато ти дадох Ti4200+ 512MB ram за Radeon 9600Pro, ако кажеш пак нещо по адрес на майка ми НЯКОЙ ще си уреди среща с теб и лично ще ти ги извадя до един !

Ако пак ме обвиниш, че се дрогирам ще те намеря... имаше син нали ;), притеснявай се за него дали ще се друса, а не за мен!

В думите ти няма капка истина и всичко е плод на болното ти въображение, ти си за съжаление!

Ето търговецо:

ASUS N6600 - купена от магазин за 240 лева продадена за 175 след 3 месеца.

Gainward 6600 - купена от форума на дата.бг за 180лв. в гаранция и продадена след 2-месеца за 160лв.

Axle 6800LE - купена от форума на HardwareBG втора ръка без гаранция и охладител за 240 лева плюс 5лв. курер. продадена както съм писал в предния си пост.

Коя е тази карта, дето ти знаеш по-добре от мен кога, къде и за колко съм я купил, не си посочил нито един факт а само голословиш такива сте вие мизерниците, които живеете на гърба на хората, ЛЪЖЕТЕ!

Линка с темата за процесора ми го даде приятел, който е възмутен от теб и не само той, лично мен не ме засяга.

Не конатуваш с мен защото аз не го желая, съжалявам, че деградирах до толкова, да говоря с лицемер като теб.

Не желая да сравняваме каквото и да било, гади ми се от теб.

НЕ СПОРИ С ПРОСТАТА, ЗАЩОТО С ВРЕМЕТО ЩЕ СЕ ПРИНИЗШ НА НЕГОВОТО НИВО И ЩЕ ТЕ ПОБЕДИ

Поздрави.

Наглостта ти няма край!

Първо ДА отмента се от сделката, че се пазараих така е, но в турция казват, че си БАЛЪК ако не се пазариш!

Второ беше точно преди 2 години!

Трето помня си оправяше зъбите тогава, ако кажеш пак такава лъжа за майка ми НЯКОЙ ще си уреди среща с теб и лично ще ти ги извадя до един !

Ако пак ме обвиниш, че се дрогирам ще те намеря, пак чрез клиент, начини бол!

В дуните ти няма капка лъжа и всичко е плод на болното ти въображение!

Коя е тази карта, дето ти знаеш по-добре от мен кога, къде и за колко съм я купил, не си посочил нито един факт а само голословиш такива сте вие мизерниците, които живеета на гърба на хората, ЛЪЖЕТЕ!

Линка с темата за процесора ми го даде приятел, който е възмутен от теб и не само той!

Кажи на какво искаш да тестваме и аз съм готов, но знай спецеля ли ще те обработя така, че да не можеш да пипнеш KBD през живота си отново, не ти ще компонените изкарани на чужд гръб.

Не те копирах първият път,но сега те хванах.

Както винаги с променен пост!

Сега по същество-->къде кога и как да се видим да се доразберем.Гледам мерак имаш голям.

Няма смисъл да се мъчиш.Утре идвам където кажеш!

ЕДИТ1:

Продължаваш в същият дух да си подменяш мненията доста често:

Наглостта ти няма край!

Първо ДА отмента се от сделката, че се пазараих така е, но в турция казват, че си БАЛЪК ако не се пазариш

Трето помня си оправяше зъбите когато ти дадох Ti4200+ 512MB ram за Radeon 9600Pro, ако кажеш пак такава лъжа за майка ми НЯКОЙ ще си уреди среща с теб и лично ще ти ги извадя до един !

Ако пак ме обвиниш, че се дрогирам ще те намеря, а може и да те съдя !

В думите ти няма капка истина и всичко е плод на болното ти въображение, ти си за съжаление!

Ето търговецо:

Gainward 6600 - купена от форума на дата.бг за 180лв. в гаранция и продадена след емсец за 160лв.

Axle 6800LE - купена от форума на HardwareBG втора ръка без гаранция и охладител за 240 лева плюс 5лв. курер. продадена както съм писал в предния си пост.

Коя е тази карта, дето ти знаеш по-добре от мен кога, къде и за колко съм я купил, не си посочил нито един факт а само голословиш такива сте вие мизерниците, които живеета на гърба на хората, ЛЪЖЕТЕ!

Линка с темата за процесора ми го даде приятел, който е възмутен от теб и не само той!

Кажи на какво искаш да тестваме и аз съм готов, но знай спечеля ли искам друга награда! ще те обработя така, че да не можеш да пипнеш KBD през живота си отново, не ти ща компонените изкарани на чужд гръб.

This post has been edited by Agile: Today, 06:40

ЕДИТ2:

Отново не изневеряваш на себе си ;)

Наглостта ти няма край!

Първо ДА отмента се от сделката, че се пазараих така е, но в турция казват, че си БАЛЪК ако не се пазариш

Трето помня си оправяше зъбите когато ти дадох Ti4200+ 512MB ram за Radeon 9600Pro, ако кажеш пак такава лъжа за майка ми НЯКОЙ ще си уреди среща с теб и лично ще ти ги извадя до един !

Ако пак ме обвиниш, че се дрогирам ще те намеря, а може и да те съдя !

Ето търговецо:

Gainward 6600 - купена от форума на дата.бг за 180лв. в гаранция и продадена след 2-месеца за 160лв.

Коя е тази карта, дето ти знаеш по-добре от мен кога, къде и за колко съм я купил, не си посочил нито един факт а само голословиш такива сте вие мизерниците, които живеете на гърба на хората, ЛЪЖЕТЕ!

НЕ желая да сравнявам каквото и да било с теб, гади ми се и мисля, че ако те видя отново ще загубя контрол над себе, а не си струва да пропиля младоста си

НЕ СПОРИ С ПРОСТАТА< ЗАЩОТО С ВРЕМЕТО ЩЕ СЕ ПРИНИЗШ НА НЕГОВОТО НИВО И ЩЕ ТЕ ПОБЕДИ

Поздрави.

This post has been edited by Agile: Today, 06:45

ЕДИТ3:

Като гледам не каза къде и кога да дойда.

Казах ти и преди:

май ти си изгубил границата си!

Един път без зъби,втори път без ръце.

Ами ще се пробвам с крака!

Няма да те следя вече,лягай си.

Ясен си на всички колко ти струва думата и колко пъти си променяш мнението.До тук в цялата тема поне 5пъти,може и повече.

А това е редовният ти номер ;)

Кофти,че тука не пише броя отдолу като в дата-та,за това се пробваш и мислиш,че другите не виждат.

Карай,на теб е позволено :D

Не ме познаваш за да знаеш какъв ми е номера, ставаш банален с подбраните си фрази, известни вече на всички в този форум.

Промених си постовате защото сметнах, че са просташки и се принизявам на твоето ниво..

Некоректния си ти и други хора се оплакват от теб, явно проблема не е в нас а в тебе!

Променил си се не беше такъв когато се запознахме! Трябва почивка, остаряваш и се издухваш с тези препродажби, не си струва да си хабиш здравето за 10-15 странични лева ;)

Каза че съм си сложил надценка 80 лева на видео карта, това не е така и ти го знаеш но го написа за да се защитиш като ме нападнеш с лъжа, според мен това е подло!

Говориш за неща преди години сякаш са били вчера а сам не си наясно с това което става в главата ти, даже обвиняваш хората в пристрастие към наркотици, осъзнай се, стъпи на земята не ти отива на годините, казва ти го момче на 21, нямаш ли срам ?!

Тъйкато излезахте от добрия тон темата се затваря!

При следващия път ще има наказания, да дооточна и за 2 мата!

Като имате мерак да се трепете оговорете се и се разберете, по начина по който най много ви хареса!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...