Jump to content
BulForum.com

PHP,Java,Javascript


Recommended Posts

stava6e vypros za PC-variant be hora...Nqma da trygna da vi se molq da mi prodavate vsahte ...Az sym nameril super mnogo knijki iz neta za Linux,HTML i vyob6te mnogo raboti oba4e to4no za tiq ne sym namiral ni6to a sa mi mnogo interesni i zatova pitah....

syjalqvam 4e ne ste me razbrali

Link to comment
Share on other sites

Az sym nameril super mnogo knijki iz neta za Linux,HTML i vyob6te mnogo raboti

Ami ne e lo6o da vzeme6 da ka4i6 ne6to ot tova koeto ima6 ta i nie da vidim.

Za PHP i MySQL az imam tova (vav .pdf format):

1.PHP And MySQL Web Development

2.Web Application Development With PHP 4

Link to comment
Share on other sites

Значи имам следното:

Ebooks на BG за FTP

HTML

TCP.IP

www

mail

ssi

webdb

telnet

usenet

netsc

Освен това намерих книйка на БГ за JAVA v warez.ru i e mnogo qka..

Имам о6те книжки за Линукс и обещавам че още тая вечер ще ги кача защото сега отивам на дакслало.......Довечера ще дам линкове

Качи и ти тия двете за PHP и MySQL...

И дай линкове за тях... :music :music

 

 

AAAAAA и всичко е на български....

Надявам се и твоите книжки да са на BG

Link to comment
Share on other sites

Забрави с надеждите. Тоя пакет дето го описа се мотае из нета от сумати време и е полезен в много малка степен - само html ръководството ми влезе в употреба. "Книжката" за Java съм я качвал аз (ако не се е появила друга) и не е издавана на хартия. Документът съм си го записал от университета. В смисъл писан е специално в електронен формат, освен да намериш нещо подобно от някой университет не виждам иначе как някой ще седне да сканира такава книга на бг при положение, че е пълно с tutorials в нета.

Link to comment
Share on other sites

Значи имам следното:

Ebooks на BG за FTP

HTML

TCP.IP

www

mail

ssi

webdb

telnet

usenet

netsc

Освен това намерих книйка на БГ за JAVA v warez.ru i e mnogo qka..

Имам о6те книжки за Линукс и обещавам че още тая вечер ще ги кача защото сега отивам на дакслало.......Довечера ще дам линкове

Качи и ти тия двете за PHP и MySQL...

И дай линкове за тях... :music  :music

 

 

AAAAAA и всичко е на български....

Надявам се и твоите книжки да са на BG

aide pls dai link-ove za vsi4kite knigi deto si gi nameril v neta na BG, 4e skoro ne sam gledal i moje slu4aino da e izlqzlo ne6to novo koeto da si struva. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Извинявам се за това , че качвам толкова стара тема , но ако някой е има тази книжка за джава да е качи или да даде линк , ще съм му много благодарен ... честити ви наближаващи празници .

Link to comment
Share on other sites

Много ти благодаря , но ще ми трябват още едни книги за джава 2 микро едишън (j2me) за мобилни устройства ... има ли такава книга преведена на български .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...