Jump to content
BulForum.com

Пепоръчайте ми


Sonic

Recommended Posts

Ти какво очакваш от касиер работил в компютърна зала. Само като му чуеш изказването "ламер", се разбира, че е пускал хора на 1-ви за пеесе стотинки ;)

 

И разни разнообразни , новоизвъдени като тебе идваха и сядах на 1-ви за пеесе стотинки и питаха от къде да си пуснат виндовса.

Щото като ти гледам постовете относно гореспоменатата ос - май и книжка ще ти трябва.

 

Най-добре е да си събереш играчките и да се махнеш от тази тема , след като не си наясно какво да кажеш камоли да помогнеш.

 

PS. наистина ще се раздвам да се затвори темата или изтрие - защото почвам да се дразня.

Link to comment
Share on other sites

Да. И аз подканвам някой да изтрие темата, че дори автора й не може да си трае постовете и му е гузно заради отношението и критиката към неговата иначе толкова мъдра особа.

Link to comment
Share on other sites

И разни разнообразни , новоизвъдени като тебе идваха и сядах на 1-ви за пеесе стотинки и питаха от къде да си пуснат виндовса.

Щото като ти гледам постовете относно гореспоменатата ос - май и книжка ще ти трябва.

 

Най-добре е да си събереш играчките и да се махнеш от тази тема , след като не си наясно какво да кажеш камоли да помогнеш.

 

PS. наистина ще се раздвам да се затвори темата или изтрие - защото почвам да се дразня.

ми аз като не знам нещо чета мануалите, не пускам теми във форумите :)

 

Относно тия дето питат как да си пуснат уиндоуса - нормално - това ти е работата - да пускаш "виндовса" :)

 

Айде, че времето ти изтече, ще продължаваш ли ? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...