Jump to content
BulForum.com

продавам SD карти


Recommended Posts

Картите са купувани от САЩ. Мicrocenter x2бр. и Transcend х1бр. са с 5 години гаранция и са с размер 1 GB

 

PNY х2бр. са 2 GB и имат доживотна гаранция.

 

Търг с начална цена 10 лв печели най-добрият :D

Стъпка 1 лв.

Крайна дата 30.11.2006г.

 

SD cards pic

Link to comment
Share on other sites

малко не схванах - 10 лв за която и да е ли :unsure:

 

давам веднага 10 за 1 карта 2 GB!

Link to comment
Share on other sites

Добрем а след като е търг по правилата трябва да напишеш блиц цена и крайна дата ;) Така че по добре си организирай първия пост за да не отнесеш 20% ;)

 

а иначе както ти написах и на ЛС - давам 20 кинта за 2-та броя PNY 2GB :ph34r:

 

 

EDIT:

 

блиц Цената е най-добрата обявена цена!

 

 

@Amigo блиц цената се обявява, за да може първият човек, който обяви тази цена да си получи покупката, без да чака края на търга и да наддава с другите ;) Съжалявам че ти спамя темата но все пак спазвай правилата :)

Link to comment
Share on other sites

Добрем а след като е търг по правилата трябва да напишеш блиц цена и крайна дата ;) Така че по добре си организирай първия пост за да не отнесеш 20% ;)

 

а иначе както ти написах и на ЛС - давам 20 кинта за 2-та броя PNY 2GB :ph34r:

Благодаря, че ме поправи. блиц Цената е най-добрата обявена цена!

Link to comment
Share on other sites

Давам 20лв за една 2 гигабайтова карта.

 

(1. Все още няма блиц цена

2. Тоя търг наистина ли е до края на Ноември?? )

 

блиц Цената е най-добрата обявена цена!
- КОГА?
Link to comment
Share on other sites

давам 30 кинта за 1 карта 2 GB и 1 карта 1 GB - Transcedent :bgrin:

 

Ииии...виж мнението на @Rotting и моето по горе ;)

Link to comment
Share on other sites

Давам 20лв за една 2 гигабайтова карта.

 

(1. Все още няма блиц цена

2. Тоя търг наистина ли е до края на Ноември?? )

 

- КОГА?

Да търга е реален, просто имам около 10х2GB и реших че са ми излишни.

Link to comment
Share on other sites

Искам да добавя, че картите са нови и не са ползвани и цени 2 или 3 пъти под пазарните на

'новите" не ме впечатляват :D

Dreamer имам 6 А data и 2 PNY

Link to comment
Share on other sites

Искам да добавя, че картите са нови и не са ползвани и цени 2 или 3 пъти под пазарните на

'новите" не ме впечатляват :D

Dreamer имам 6 А data и 2 PNY

 

А след като не те впечатляват интересно ми е защо си дал такава начална цена :rolleyes: ... и земи си направи първия пост като хората - пиши колко карти продаваш, от колко време са ползвани, колко гаранция имат, на какви скорости работят :)

 

Проблема е че след всичките ти мнения които изчетох не мога да разбера какво продаваш, освен че е SDкарти :wacko:

 

Та за да съм по темата 30 кинта за 1 бройка от 2 GB

Link to comment
Share on other sites

А след като не те впечатляват интересно ми е защо си дал такава начална цена :rolleyes: ... и земи си направи първия пост като хората - пиши колко карти продаваш, от колко време са ползвани, колко гаранция имат, на какви скорости работят :)

 

Проблема е че след всичките ти мнения които изчетох не мога да разбера какво продаваш, освен че е SDкарти :wacko:

 

Та за да съм по темата 30 кинта за 1 бройка от 2 GB

Ами пак ще се наложи да си оправя постовете. Благодаря за корекцията. Картите са чисто нови, не са ползвани. Всички карти с размер 1 GB са с 5 години гаранция за сравнение повечето фирми предлагат година до 3 при 2 GB карти са с life-time гаранция, което ше рече, че при повреда получаваш нова! Броя на картите е обявен в първия пост, а именно 2 бр. - microcenter, 1 бр. - transcend, и 2 бр. - PNY.

Link to comment
Share on other sites

Всички карти с размер 1 GB са с 5 години гаранция за сравнение повечето фирми предлагат година до 3 при 2 GB карти са с life-time гаранция, което ше рече, че при повреда получаваш нова!

 

Интересувам се към теб ли е Гаранцията.

Ако да имаш ли магазин,документ дава ли се.

И къде да те търся примерно след 4години.

Така,че има още ИНФО да се добавя.

Link to comment
Share on other sites

Давам 35 лв за една от 2 GB карти. Офертата ми важи до 17.11.2006, ако си навит ми пиши.

Би било хубаво ако пишеш блиц цени, на които могат да се купят картите на момента.

Link to comment
Share on other sites

Погледнах цените на Most.bg Jarcomputers и предлагам блиц цена за 1 гб 45 лв, за 2 гб 90 лв.

Не разбрах колко X е скороста на картите 2гб дето са?

 

81.89 лв 2GB SD PQI 133x в jar крайна с ддс

60.84 лв 2GB SD Albatron 120x в ерабг.

 

Не очаквай някой да ти даде въпросните близ цени.

 

1гб:

 

Secure digital 1 GB 31.98 лв в ера

39.16 лв в jar крайна с ддс

 

Струва ми се, че изкуствено се напъваш с тия близ цени :D никой няма да си вземе карта от теб, която е на цена като в магазина или на цена, която е по-висока.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...