Jump to content
BulForum.com

Guilty Gear X2: The Midnight Carnival #Reload


oL1pS

Recommended Posts

Това е единствената игра в , която се зарибихме ужасно много хора ! Ако ще си говорим за фаворити , мойте са или по-точно моя е: sol badguy , с него играя още от първата серия на играта ! И да кажа , че на втората част има добри допълнения като за удари и комбинаций !

Link to comment
Share on other sites

Аз ги правя стерео със sol badguy.Иначе други герои с които им разказвам играта-chipp zanuff,ki,robo ki,и разбира се BAIKEN.Игрицата е уникална и ме зарибява и разпуска много повече от другите огромни игри на по 5 DVD-тa които ми втръсват след 2 дена.Жалко че няма multiplayer,тогава щеше да е лудница.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да влезе в Instant Kill режим с клавиатура?Защото при мен става само с джойстик,а той ми е малко развален... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

В папката на играта има едно config.exe и от там си го нагласяш да се пуска с едно копче , защото ако играете мулти с клавиатура и искате и двамата да го пуснете не се получава ! ;)

Link to comment
Share on other sites

В папката на играта има едно config.exe и от там си го нагласяш да се пуска с едно копче , защото ако играете мулти с клавиатура и искате и двамата да го пуснете не се получава ! ;)

 

 

При мен такава опция няма...?

Link to comment
Share on other sites

Като я разхивирам ми дава грешка на 14 файл :wacko: ..Трипати се пробвах да я разхивирвам отначало теглих я отначало кво ли направих и се дава грешка на 14 файл... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Хора много ми е интересно дали има мулти ,защото с един приятел искаме да играем :D Та ако има да знам дали да я свалям.

 

Значи играта няма Мулти или поне аз незнам но ако излезне нова версия 99.9% ще има Мулти.

Link to comment
Share on other sites

Може ти и твоя приятел да играете на един компютър , но ако става дума за мулти през интернет е гадно и тва е единствения недостатък на играта ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...