Jump to content
BulForum.com

NForce2 vs. KT600


Recommended Posts

Undying gluposti KT400 po-dobar ot KT600, tva e smeshno, 4e te togava shto shte go proizvejdat, po-dobre da si produljat s KT400. Pi4 zavisi, dunata s KT600 obiknovenno sa po-evtini ot tezi s nForce, puk se slu4va i da sa s pove4e ekstri. Pone moito izlezna taka. nForce sa po-proizvoditelni, no vseki sam si reshava, za parite si kakvo moje da vzeme.

Link to comment
Share on other sites

Kato 6te govorim za ceni neka vi zapoznaq: :)

  • 1. GB 7VT600L/KT600/FSB400/LAN/SB 63.50 66.00 68.50 $
  • 2. GB 7N400EL/ NF2 400/MCP /LAN 66.50 69.00 71.50 $ - tfa sy6to e sys 6CH Audio

4esno kazano ne vijdam razlika vyv ekstrite, i dvete sa s FSB400, LAN, 6CH SB, emi izvinete ama razlikata e 3$ be hora!!! ;)

Struva li si da se li6avame ot o4evidno po dobroto za da spestim 3$?! :blink:

 

Note: Cenite sa ot oficiqlniq sait na Most Computers: www.most.bg

Link to comment
Share on other sites

Da ama moito duno kato go kupuvah nqmashe ekvivalent s nforce i mai vse oshte nqma. Cenata mu e malko nad tezi modeli, koito si napisal, oba4e figurirat oshte 4-5 vajni(za men) ekstri. A za da se sdobiq s tezi ekstri trqbvashe da se brukna oshte 15$ za nforce, ami sorry no nito sam fan na overclocka nito mi puka dali shtql da ima 1 milionna(ako ne e i miliardna) ot secunda po-dobro burzodeistvie. Men mi trqbvat vuprosnite ekstri i raboteshto dobre duno, polu4ih li go za po-niska cena, polu4ih go, togava shto da ne sam dovolen? Sled godina, maximum 2, kato resha, 4e sistemata e bavna shte si napravq upgrade i tva e.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...