Jump to content
BulForum.com

Строителен инженер ПГС търси...


Recommended Posts

Завършил съм ВИАС-ПГС.Имам малък опит като проектант,член съм на КИИП,имам ограничена проектантска правоспособност,над 10 годишен стаж като технически ръководител в изграждането на нови жилищни сгради-от изкопни работи до разрешениие за ползване,реализирани през този стаж над 60 обекта.

Сега искам сериозно да се занимавам с проектиране,въпреки че знам,че е много трудно да се пробие и навлезе в този бранш :( Но съм готов да извървя този път от А до Я ! Запознат съм с нормите, правилницте. Също и с и методите за изчисление,ръчни и с програмно осигуряване.

Перфектен съм в изработването на чертежи и количествени сметки.Занимавам се и с текстообработка.

Търся поле за реализация...и прехрана,разбира се...

Link to comment
Share on other sites

здравей,

защо нямаш пълна проектантска правоспособност?

догодина няма ли да получиш или на следващото заседание на КИИП?

ако има изгледи да получиш пълна(питам, щото вече въложители са ми връщали проекти заради една част от проектант с ограничена), дай някакви координати да си поговорим за цени и възможности.

засега не ми е спешно, тъй като както знаеш поръчките за проектиране не постъпват ритмично. но ако имаш възможност да предложиш конкурентни цени, качествена и навременна работа има надежда да се сработим.

Link to comment
Share on other sites

здравей,

защо нямаш пълна проектантска правоспособност?

догодина няма ли да получиш или на следващото заседание на КИИП?

ако има изгледи да получиш пълна(питам, щото вече въложители са ми връщали проекти заради една част от проектант с ограничена), дай някакви координати да си поговорим за цени и възможности.

засега не ми е спешно, тъй като както знаеш поръчките за проектиране не постъпват ритмично. но ако имаш възможност да предложиш конкурентни цени, качествена и навременна работа има надежда да се сработим.

здравей mobo :)

писах ти и лично вчера,дадох ти координати в skype,icq където да поговорим.

Мисля е очевидно ,че съм в положение в което бих предложил само конкурентни цени!Просто поради причината,че съм пуснал тук обява...което пък може да те наведе на мисълта,че съм некадърен,некоректен,мързелив и т.н. и затова не мога да си намеря работа като проектант:( това сам можеш да прецениш,това са първите ми стъпки в този бранш..В обявата си съм изложил накратко историята на моя трудов стаж и настоящите ми намерения.Що се отнася до това дали бих предложил качествена и навременна работа ,нямам намерение да убеждавам когото и да е-всички сме се наслушали на приказки и хвалби! Както казват шопите "Оно се види,само се хвали!" В моята богата практика като изпълнител съм срещал и работил с всякакви проекти ,чертежи и работни документации,а също и с кави ли не технически ръководители...Да ни пази господ от алчни,но пък мързеливи,неуки и безотговорни и със самочувствие без покритие проектанти,технически ръководители и майстори!!! Нагледал съм се на такива...:((( Да не пропусна и надзорниците де...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...