Jump to content
BulForum.com

Заменям клокарска 512мб памет за обикновенна 1гб


Recommended Posts

Както е писано по горе заменям горе споменатата памет (прави 300мхз ддр600 при 2,5/3/4/7@1Т на 2,8В) която е с ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ за 1гб (може и един модул, може и 2х512) обикновенна ДДР400 с доплащане от моя страна.

Очаквам предложения.

Едит: Рама вече се и продава

Цена: 110лв.

Link to comment
Share on other sites

100 лв ако решиш да я продаваш и гаранцията е към бг фирма

да гаранцията и е към БГ фирма, ама за 100лв :D ..... по добре си купи PQI 512мб ДДР400 тя е точно толкова. продажната цена на такъв Corsair в магазина е към 85$.

Link to comment
Share on other sites

да гаранцията и е към БГ фирма, ама за 100лв :D ..... по добре си купи PQI 512мб ДДР400 тя е точно толкова. продажната цена на такъв Corsair в магазина е към 85$.

както искаш, за 72$ си я зимам нова от магазин

Link to comment
Share on other sites

както искаш, за 72$ си я зимам нова от магазин

ще си е вземеш след като е умножиш по 1,2 освен ако магазина, от който си е вземаш, е решил да и плати ДДС-то от собствения си джоб.

Link to comment
Share on other sites

1. още като изнесеш нещо от магазина си се набутал

2. стандартно цената за 2-ръка е цената от $ в лв. => $85=85лв. (сигурен съм че си я взел по-евтино). аз ти предлагам 100лв. защото знам ква е разликата между тази и V-DATA

3. на теб ти трябва човек който да знае каква е разликата между тази и V-DATA и в същото време да е съгласен да я закупи на цената на нова

4. ако следващият ти отговор се дефинира като "не" можеш да ме отпишеш от списъка със заинтересовани

 

 

едит: намерих си

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...