Jump to content
BulForum.com

naprava na crack


mandirimuniak

Recommended Posts

Nqkoi da znae kak se pravi krak na programa :confused Stava vapros za edna specifi4na programa za ma6ini koqto varvi samo s dongle (tapa na printerniq port) i taj kato tq ne moje da se napravi druga (a nova struva dosta pari4ki :angry: ) mi ostava samo softuerno re6enie na problema. Taj kato mnogo ot igrite naprimer koito iskat cd naprimer ili serial key si imat krak mi se 6te da nau4a kak imenno se pravi toj

Link to comment
Share on other sites

пич, за да можеш да кракваш трябва да имаш много солидни знания и умени по програмиране на ниско ниво, които се съмнявам, че ти имаш щом питаш "как се прави крак".ако програмата е win32 трябва също да знаеш и доста да си се занимавал с win32 API, а и още сума неща от типа на използване на debugger и dissasembler, които не ми се пишат в момента.

 

edit: и не си мисли, че има универсална рецепта.всяка програма си е уникална.

Link to comment
Share on other sites

кажи точно за коя програма става дума и ако случайно знаеш кажи с кой dongle е защитена - Sentinel ли, Hardlock или може би Hasp ?

 

и недей да ходиш на смешния сайт на pulse :sick

Link to comment
Share on other sites

Programata se kazva TwinCAM (edva li nqkoi vaob6te e 4uval) a tapata e hardlock

аха, звучи лесно

ако не е за тебе а за накаква фирма която има нужда от този software, питай дали има някакъв финансов стимул и може да ти намерим кой да помогне ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne 4e iskam da te pla6a... :( no predi vreme se bqh zaribil da se u4a da krakvam...da se nau4i6 da raboti6 s disassembler-lesno, s resource editor-lesno, no ako vidi6 instrukciite za assembler prosto 6te se pobolee6, az li4no re6ih 4e e dosta polesno da vlqza v astalavista.com i da tyrsq :D . Ako ima, ima , ako ne...dano kicko da moje da ti pomogne :)

Link to comment
Share on other sites

DJ Nicolaeff ---- > vsi4ko e mnogo lesno :P No estestveno sled godini programirane i 4etene na dokumentacii (dori asemblera) !!!!!!!!!!!!!!

 

mandirimuniak paste link na taq programa da q poogledame za napytstviq :)

 

moje i da ti izleze kysmeta

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...