Jump to content
BulForum.com

Продавам синтезатор - изгодно


Recommended Posts

250 лв.

200 лв

 

Както се вижда от заглавието на темата продавам синтезатор, а НЕ General Midi свирка. Налични са 5 октавна динамична клавиатура, 9 траков секуенсър, флопи дисково устройство за запаметяване на песни, бленди, мемори кард рийдър за допълнителни инструменти освен наличните стотици инструмента. Синтезаторът е много запазен и работи безупречно. Има и трипосочен пич бенд с модулация, както и ясен светещ дисплей. LA синтезът, заложен в D-серията, навремето е бил революционен и се смята за повратна точка по онова време заедно с FM синтеза на Yamaha DX7. D-синта има 4 осцилатора, които могат да се модулират един друг по всички възможни матрици, включително 1>2>3>4, или трите - четвъртия. Отделно от това всеки от тях може да е зависим от контролите, модулацията, динамиката на клавишите. Работи с вградени семпли, някои от които доста откачени вкл. и луупове, а в комбинация наистина могат да се създадат много странни звуци. В момента за най-авангардният синт на Roland - V-Synth, който работи с отворена операционна система, има създадени две карти - едната е Vocal ENhancer , а другата - симулация именно на D-50, наред с вградените Juno и 303. В известен смисъл тези матрици предшестват това което днес се нарича waveshaping, и превъзхождат популярната Ring модулация. Отделно от това дръм машината на този синт може да работи със всеки един patch от банките (и user банките) , различен на всеки от 61-те клавиша, което я прави ебати дръммашината.

Синтезаторът е много интерресен и е само за истински ценители, които знаят стойността на ROLAND D-20.

 

82417354_495dfc4918_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

icq/skype?

 

Използвам MSN/IRC.

 

И м-у другото да добавя, че синтезаторът отзад освен огромния надпис ROLAND D-20 има доста изводи из м-у които и най-важният MIDI IN & OUT за връзка с компютър.

Link to comment
Share on other sites

Педалът кой модел е и продаваш ли го отделно? Щото ако някой го вземе за контролер към компа най-вероятно педал изобщо няма да му трябва... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да я взема свирката ако все още се продава - предполагам за днес ще се разберем да я погледна и ако няма проблеми да я взема. Дай ми координати на PM да те потърся.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да я взема свирката ако все още се продава - предполагам за днес ще се разберем да я погледна и ако няма проблеми да я взема. Дай ми координати на PM да те потърся.

 

Честито LifeFeel, радвам се че синтезатора отиде при добри ръце :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...