Jump to content
BulForum.com

Билети за България - Холандия


platis

Recommended Posts

Във вторник пускат билетите за мача с Холандия

 

Най-скъпите пропуски по 15 лв., най-евтините - по 5 лв.

Във вторник в 11 часа на касите на Националния стадион "Васил Левски" ще бъдат пуснати в продажба билетите за евроквалификацията с Холандия, съобщиха от Българския футболен съюз.

 

На 7 октомври (събота) избраниците на селекционера Христо Стоичков приемат фаворита в квалификационна група "G" за Евро 2008 Холандия. Двубоят е от 21 часа на Националния стадион "Васил Левски".

 

Най-скъпите пропуски - за Сектор "А" са по 15 лева. Най-евтините - за секторите "Б" и "Г" ще са по 5 лева.

 

За Сектор "В" входът е 10 лева.

 

Христо Стоичков събира играчите си на лагер преди двубоите с Холандия и гостуването на Люксембург (на 11 октомври) в понеделник, като в програмата на тима до мача с "лалетата" са предвидени две открити за медиите занимания - на 3 октомври (вторник) от 10,30 часа и на 6 октомври (петък) от 18 часа.

 

На 8 октомври (неделя) възстановителното занимание след двубоя с Холандия също ще бъде открито.

 

В петък от 12 часа Христо Стоичков ще даде пресконференция в сградата на БФС.

 

Да и мен ме интересува..да си набавяме от началото още да ги видим тея лалета дали няма да изядат една тройка :D

Ако говориш за тройка кебапчета може и да стане :D

Link to comment
Share on other sites

Да и мен ме интересува..да си набавяме от началото още да ги видим тея лалета дали няма да изядат една тройка :D

чак тройка не,но с малко късмет и много себераздаване може да ги хързулнем с 1-0.отбора им е много млад и все още не са сработени добре

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...