Jump to content
BulForum.com

препоръчйте ми дъно


Recommended Posts

решил съм да правя ъпгрейд на компа и се чудя какво дъно да избера.

за сега съм се спрял на MB SOLTEK KT600-RL KT600 FSB400 DDR400 AGP8x SATA. някой има ли такова дъно? доволен ли е? кажете ми според вас коя фирма в пловдив продава най тънко. 10X

Link to comment
Share on other sites

Спрял си се общо взето на говняно дъно, ще ме прощаваш че така направо ти го казвам. Моята препопръка е ако имаш възможност за някой друг долар отгоре да си вземеш ето това дъно : GigaByte GA-7N400 Pro2. Ако нямаш възможност за толкова може да вземеш non pro версията. Не налитай на евтино дъно щото много скоро след покупката ще се хапеш по задника :) Non pro версията е около има няма 75-80$. Но горещо ти препоръчвам по скъпия вариант каквато и марка дъно да купиш. Просто си струва парите които ще дадеш :)

Link to comment
Share on other sites

Гледай сега, братчето ми

Мнения ще получиш много и най-различни, колкото човека на земята, толкова различни мнения. Това донякъде е добре, но избора на каквото и да било си е изцяло твой. Аз когато не знам какво да правя питам хора, които имат поглед върху нещата- компютърни фирми (които не са просто продавачи), чета статии и форуми в интернет. И така преди 2 месеца се сблъсках със същия проблем- трябваше да избирам дъно за PC на сестра ми. Избрах тва EPoX 8RDA+ Rev.1.2. Цената му е някъде около 90 $ (не съм сигурен).

Естествено и то си има някакви недостатъци, но идеално дъно няма. За повече информация прочети ТАЗИ статия.

На чист кореняшки български е, а в интернет ако потърсиш ще намериш доста рецензии и мнения по въпроса.

Но все пак ИЗБОРА Е ТВОЙ.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали забеляза че две теми по долу човека търси SATA хард диск :) Дъното което предлагаш е култово спор няма, само че не поддържа SATA :) Е то и пича дето пуска топика си е за таковане щото не казва какво точно се иска да има на това дъно :)

Link to comment
Share on other sites

Spored men shtom si se orientiral kym pravilnata marka dyna SOLTEK Znache trqbva da si kupish dyno i s nForce2 chipset, zashoto shte se chuvstvash mnogo precakan ako si vzemesh KT600 :D , spored men nai dobroto e SL 75FRN2-RL . A inache spored men nai evtino e roldex zashtoto te sa distributori na soltek za Bylgariq.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...