Jump to content
BulForum.com

"Рокфест" 21-23.09.2006


SomeoneElse

Recommended Posts

Така, и тази година ще има...хм...рокфест. Само че ще е далеч от това, което беше миналата година по машаб, в смисъл - много по-мизерно ще е. Мероприятието ще се състои в парк "Рибница", точно до малкото колело на панаира, там си има направена сцена. Всичко хибаво, само че няма никаква реклама, а и циганското присъствие там е доста голямо, поне преди няколко дни като бях на концерт на Епизод, имаше около 30 души, другото бяха циганчета, които през цялото време въртяха гюбеци и правеха цигански колела, независимо, че се пееше за Левски, Хаджи Димитър, Кочо и т.н. ... Абе, да се надяваме, че няма да има инциденти... Та приканвам ви да дойдете, защото на мен, а и на другите участници предполагам, не ни се свири пред такава аудитория, пък и на концерт колкото повече хора, толкова по-добре.

 

Ето и разпределението на групите:

 

21-ви - Subway, Tiro Lyro And The Pussycat Breakers, Blues Traffic

 

ВНИМАНИЕ!

 

Каква е хавата значи, поради лошото време феста днес (22.09) и утре се отлага феста за НЕДЕЛЯ от 16 часа, и ще участват всичките 6 групи, които се очакваше да са днес и утре а именно:

22-ри - Eclipse, Noise, Ivory Twilight

23-ти - Crossfire, Believe, Eternal Fear

 

Пак повтарям - Начало 16 часа!!! Мястото си е същото...

Link to comment
Share on other sites

Subway свирят punk/grunge - малко Nirvana, Blink 182, не знам точно де, срирят и кавъри, свирят и авторка музика.

Tyri Lyro.. не са ми познати, както и Blues Traffic.

Eclipse свирят метъл - Iron Maiden, Gamma Rey, ей такива неща, до колкото знам наблягат на кавърите.

Noise - (и аз в това число :P ) свирим grunge и някои малко по-леки неща - Nirvana, Alice in chains главно и някои други като Puddle of Mudd, Еagle Eye Cherry и така... Ние пък имаме доста авторска музика, но сега сме сложили 50-50 кавъри-авторка :)

Ivory Twilight - яко Nightwish :D , с жена вокалистка са все пак, главно кавъри, до колкото знам

Crossfire си ги знаем, хеви метъл и хард рок - главно кавъри.

Believe - хеви-прогресив, кавъри и една авторска песен! :)

Eternal Fear - само кавъри, Godsmack, Metallica, такива неща :)

Link to comment
Share on other sites

Карта.

 

Ето карта, самата сцена е точно зад автобусната спирка. Става въпрос за парка на зала "Строител", на отклонението от колелото, където се отива към търговиите... По-подробно не мога да обясня, трябва да видя кои автобуси ходят там освен...

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета... Едитнах горния пост, феста се отложи за неделя, ще свирят останалите 6 групи в един ден, от 16 часа. Малко не-яко се получи, ама кво да се прави... Иначем мястото си остава същото. Хайде.

Link to comment
Share on other sites

Доволно забиха групите. Не бях слушал никоя от тях и останах приятно изненадан. Дано да продължават да се развиват и от към авторска музика. Жалко само, че имаше малко хора. Бандите определено заслужават повече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...