Jump to content
BulForum.com

Super-Bikes: Riding Challenge


russsi

Recommended Posts

Ето един интересен за мен симулатор. Аз редовно гледам MotoGp по телевизията и съм почитател на тези игри и си мисля , че и тази може да е добра.

 

1400.jpg

 

Не знам какво точно представляват състезанията super -bike , но единственото, което знам е , че обема на двигателите на моторите са над 1000 кубика. Ако е изтеглил играта и има впечатления от нея да си каже мнението , за да знам дали и аз да я тегля.

Link to comment
Share on other sites

При мен направо не ще да тръгне. :angry1

Като натисна на Play излиза Debug прозореца на

Microsoft, а на Settings първо излиза

Your video adapter doesn't support some features, you may experience problems during the game.

(Вашият видеоадаптер не поддържа някои особенности, вие може да изпитате проблеми по време на играта) :tongue

и на OK на настройките си правя настройки.

(nVIDIA GeForce FX 5500;DirectX 9.0c (4.09.0000.0904))

:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Здравейте,

имам един много гаден проблем от известно време и страшно много ме тормози. Дано се намери накой да ми помогне.

Та на проблема:

Дърпам си изграта /от арената - между другото дръпнах е към 3-4 пъти от различни торент сървъри/. Инсталира се нормално с Даемон тулс 4. Играта тръгва, има надписи, след това видео, логване и ето къде е проблемът - излиза едно Set the game lanuage to English и до тук, няма възможност за избиране на език /полето горе е празно – не мога да го Ви го покажа, защото в този момент играта бъгва и съм дотук и трябва да рестартирам./

Пробвах да сложа повече шрифтове, пробвах да сложа кодеци, нови драйвъри, както казах по-горе дърпах е от различни места /да не би да е скапан торента, които изтеглям/ - НИЩО. Все един и същи проблем. Не ми се вярва тази игра да не се връзва с моята видео-карта. А къде по-други игрици тръгват. Инсталирах е на един друг компютър с по-ниски данни от моя /там видео картата е вградена/ – играта върви /малко накъсва, но върви/, а на моя /който е с данни:

Pentium 4, CPU 3.00 GHz, 1.00 GB RAM, ATI Radeon X550, DirectX 9.0с - НЕЩЕ.

Реших, че компа се сбъгясъл и го преинсталирах /с формат - време му беше/. Качвам играта и изненада – ПАК СЪЩАТА БЪГНЯ.

Какво да правя? Нещо явно не правя както трябва или нещо не е наред с компютъра. Знам ли? Вие какво мислите – къкъв може да е пробемът? Моля Ви – HELP. Много е искам тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...